Üniversitemiz Girişim Limanı Startup Huddle İstanbul Etkinliği Jürisinde Yer Aldı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Girişim Limanı Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, GEN Türkiye ve İTÜ GİNOVA iş birliğinde düzenlenen Startup Huddle İstanbul etkinliğinde jüri üyesi oldu ve girişimcilerin projelerini değerlendirdi.

26 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen ve jüri üyeleri arasında, Alarko Holding ortaklarından Tal Garih ve KAGİDER Başkanı Emine Erdem'in de bulunduğu etkinlikte iki erken aşama genç girişimci ekibi ''SALP'' ve “Searover'' takımları hikayelerini jüri üyelerine aktardı. Girişimcilerin hem start-uplarını tanıtma imkanı bulduğu hem de etkinliğe katılacak diğer girişimcilerden, jüri üyeleri ve mentorlerden iş fikirlerini nasıl geliştirebileceklerine dair geri bildirim aldıkları etkinlik, oldukça verimli geçti.

Girişim fikri ya da projesi olan kişilerin, GEN Türkiye ortaklığında düzenli olarak gerçekleştirilen bu etkinlikte sunum yapma imkanı da bulunmaktadır. Bu etkinliğe başvuru yapmak isteyenler Üniversitemiz Genç Girişimci Merkezi (Girişim Limanı) ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçebilir.

Başvuru için:

Instagram: @girisim_limani

Twitter: @girisim_limani

YouTube: @girisimlimani

Telegram: https://t.me/girisimlimani

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-01-28 12:54:40
  • 800

Actual News