Üniversitemiz Paydaşı Olduğu Projelerin Uygulama Merkezinde İncelemelerde Bulundu

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Dış İlişkiler ve Projeler Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’nın SOGEP programı kapsamında desteklenen Akdeniz Belediyesi yürütücülüğünde Üniversitemiz, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ve Mersin Liman İşletmesi’nin (MIP) işbirliğinde uygulaması devam eden ‘Lojistik Mesleki Eğitim Merkezi’ ve ‘Akdeniz Mesleki Eğitim Atölyeleri’ isimli projelerin uygulama merkezi hayata geçiyor.

Proje yürütücüsü Akdeniz Belediyesi, Üniversitemiz tarafından tahsis edilen Tıp Fakültesi Hastanesi eski acil binasının tadilatını gerçekleştirerek Akdeniz Belediyesi Proje Eğitim ve Uygulama Merkezi olarak faaliyete geçirdi.

Proje paydaşları, 18 Ocak Salı günü Akdeniz Belediyesi Proje Eğitim ve Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet İsmail Yağcı,  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan, Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Ahmet Rıfat Duran, Mersin Liman İşletmesi (MIP) Genel Müdürü Johan Van Daele ve Üniversitemiz Dış İlişkiler ve Projeler Koordinatörü Öğr. Gör. Mesut Salih Uzman yer aldı.

Akdeniz Belediyesi Proje Eğitim ve Uygulama Merkezi bünyesinde yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alan ve uygulama alanlarını inceleyen ziyaretçiler, projeler kapsamında eğitim alacak kursiyerlere başarılar diledi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-01-25 08:10:20
  • 1147

Actual News