MEUSEM Tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi Personeline Verilen Hizmet İçi Eğitimleri Tamamlandı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Mersin Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Eğitim Şube Müdürlüğü arasında 2021 yılında yapılan protokol kapsamında Belediye personeline verilen hizmet içi Liderlik-Yönetim Becerileri ve Yönetsel Yetkinlik eğitimleri  tamamlandı.

21 Eylül tarihinde Dr. Öğr. Üyesi Burcu Şefika Doğrul tarafından “Liderlikte Duygusal ve Fiziksel Yaklaşım”, Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Taylan tarafından “Yöneticiler İçin İmaj Yönetimi”,  Prof. Dr. Ayşehan Çakıcı tarafından “Değişim Liderliği” ve Öğr. Gör.Mesut Salih Uzman tarafından “İnovasyon” eğitimleri çevrimiçi olarak verildi.

23 Eylül tarihinde ise Dr. Öğr. Üyesi Anıl Dal Canbazoğlu tarafından “İş Hayatında Stres Yönetimi”, Doç. Dr. Fatma İnce tarafından “Toplantı ve Zaman Yönetimi”, Doç. Dr. Recep Ünal tarafından “Topluluk Önünde Konuşma Sanatı ve İletişim” ve Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Taylan tarafından da “Takım Çalışması” eğitimleri Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayında pandemi koşullarına uygun olarak yüz yüze verildi.

Rektör Danışmanı, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürümüz Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, 2021 yılı içerisinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ile yapmış oldukları protokol kapsamında iki gruba Sertifikalı Mahremiyet Eğitici Eğitimi ve Eğitici Eğitiminin yanı sıra yine ikişer grup halinde katılım belgeli olarak “Liderlik-Yönetim Becerileri ve Yönetsel Yetkinlik Eğitimlerinin” verildiğini ve böylelikle 2021 yılı Mersin Büyükşehir Belediyesi Hizmet içi eğitimlerini tamamlamış olduklarını belirtti. 

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2021-09-24 15:44:38
  • 841

Actual News