Üniversitemiz Girişim Limanı Türkiye'nin En İyi Erkek Girişimcisinin Projelerine Ev Sahipliği Yapacak

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü2020 yılında kimya ve gıda sektörlerinde birçok önemli girişime imza atarak, Türkiye'nin En İyi Erkek Girişimci Ödülü ve Kimya Kategorisi Yenilik Ödülüne layık görülen başarılı genç girişimci Emir Belli, Üniversitemiz Genç Girişimci Merkezi Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu'nu ziyaret etti.

Üniversitemiz Genç Girişimci Merkezi’nin teknik altyapısının oldukça güçlü olduğunu ve hiçbir kuluçka merkezi ve girişim merkezinde bugüne kadar rastlamadığı teknik imkanlar ve makine teçhizatın bulunduğunu dile getiren Emir Belli; merkezin bugüne kadar yaptığı çalışmalarla çok ses getirdiğini ve merkezimizin düzenlediği ücretsiz eğitim, etkinlik ve zirveleri ilgiyle takip ettiğini ifade etti.

Merkez Müdürümüz Doç. Dr. Hıdıroğlu, genç girişimci Emir Belli’nin T.C. Cumhurbaşkanlığı ve T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı himayelerinde Kazakistan'da özel öğrenci olarak lisans eğitimini devam ettirmesi ve Mersin ile yakın bir bağı bulunmamasına rağmen; projelerini desteklemesi için Üniversitemiz ve Genç Girişimci Merkezimizi tercih etmesinden ötürü mutlu olduklarını belirtti.

Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı'nın vizyonu ve üst yönetimin destekleri ile merkezin artık tüm Türkiye'de başarılı girişimcilerin dikkatini çeken gözde bir Merkez haline gelmesinden dolayı gurur duyduğunu ifade etti.

Üniversitemiz ve Genç Girişimci Merkezimiz bünyesinde Türkiye'de ilk niteliğinde olan eğitim, etkinlik ve zirvelerin karşılığını, gördükleri ilgiden dolayı fazlasıyla aldıklarını dile getiren Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından kendisine danışmanlık vermek adına yönlendirilen genç girişimci Emir Belli'ye projelerinde gereken desteği sunmaya hazır olduklarını ve Türkiye'nin böyle değerlerinden birisinin projelerine Girişim Limanı ailesi olarak ev sahipliği yapacak olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu aktardı.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2021-09-22 09:00:30
  • 937

Actual News