MEÜSEM Üniversitemizin Deneyimini Online Eğitimlerle Türkiye'ye Taşıyor

slide background

Meü

slide background

MeüMersin Üniversitesi ile kent arasında köprü olan Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEÜSEM) Mersin Üniversitesi’nin deneyimli ve uzman akademik kadrosuyla tüm Mersin’e hizmet vermeyi sürdürüyor.

MEÜSEM, Covid-19 pandemisi sürecinde ise geniş eğitim yelpazesiyle online eğitim yöntemiyle bu deneyimi ülke geneline taşıdı. Farklı illerden çok sayıda katılımcı MEÜSEM eğitimlerine katılarak belge aldı.

Bu süreçte katılımcılara uygun ücretlerle ve uzaktan eğitim yöntemiyle; Mayıs ayında Elektrik Elektronik Mühendislerine 56 saatlik Sertifikalı “Elektrik Makineleri Kursu”, 07 Eylül-02 Kasım tarihleri arasında “YDS Soru Taktikleri Modülü”, hastanelerin ihtiyaçları doğrultusunda 06-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında 56 saatlik sertifikalı “Hasta İşlemleri ve Kabul Elemanı Sertifikasyon Programı, Tıbbi Sekreterlik”, 28 Eylül-30 Ekim 2020 tarihleri arasında “İş İngilizcesi”, Elektrik Elektronik Mühendislerine ve adaylarına 17 Ağustos-06 Eylül 2020 tarihleri arasında 56 saatlik sertifikalı “Yüksek Gerilim Tekniği" ve 20 Temmuz-16 Ağustos 2020 "Güç Sistemleri Analizi Kursu” , 14-25 Eylül tarihleri arasındaysa  “Temel Düzey Uygulamalı İstatistik Eğitimleri” verildi.

Üniversitemiz Rektör Danışmanı ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, dünya genelinde salgın hastalık olan Covid-19 sürecinde eğitim hizmetlerine online uzaktan eğitim yoluyla devam ettiklerini açıkladı. Doç. Dr. Dumanlı Kadızade, yerel yönetimlerde görev yapmakta olan idarecilere, kamu ve özel sektörde yönetici pozisyonunda görev yapmakta olan yöneticilere ve yönetici adaylarına yönelik Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Saygın tarafından 56 saatlik Sertifikalı “Profesyonel Yönetici Geliştirme Programı’na” ve 2020 yılı için YÖKDİL sınavına girecek olan adaylara yönelik Dr. Öğr. Üyesi Özge Kutlu Demir tarafından “2020 YÖKDİL İngilizce Dilbilgisi Soru Taktikleri Modülü” eğitimlerine tüm katılımcıları davet etti. Merkez Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade bu süreçte çocukları da unutmadıklarını, İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik açık alanda sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde 10-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Doç. Dr. Emrah Uysal tarafından “Resim Kursu” verileceğini söyledi.

                        

       Başvuru için lütfen tıklayınız!                Başvuru için lütfen tıklayınız!               Başvuru için lütfen tıklayınız! 

 


  • 2020-10-06 14:57:12
  • 2400