Fakültemiz 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyetine Özel Video Hazırlandı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüBu yıl bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirus pandemisi nedeniyle; Üniversitemiz Fakültemiz 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılına özel olarak mezun öğrencilerimiz için akademik ve idari personelin gönüllü katılımıyla bir video hazırlandı.

Fakültemiz 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni videosunda yer alan Hipokrat andı okunuşuna 145 öğrenci katıldı. Mersin’e gelebilen mezunlarımız 33 ayrı grup halinde yüz yüze, uzak şehirlerde ikamet eden ve Mersin’e gelemeyen 11 mezunumuz ise çevrimiçi olarak Hipokrat andını okudu.

Hipokrat Andı okunması; hekimlerimizin birbirlerine dokunmadan, sağ elleri kalplerinin üzerinde gerçekleştirildi.

Mezun öğrencilerimiz ile irtibat sağlanması konusunda Dr. Seyhan Oktar, Dr. Bilal Hamad ve Dr. Kübra Zinnur, teknik destek hususunda ise Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nden Bilgisayar İşletmeni Ali Emre Algül katkı sağladı. Videonun hazırlanışı sürecinde ise Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Hakan Öztürk, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Kaleağası, Histoloji Ana bilim dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ş. Necat Yılmaz, Tıp Tarihi ve Etik Ana bilim dalı öğretim üyeleri Doç. Dr. Oya Ögenler ve Dr. Öğr. Üyesi Selda Okuyaz ile Tıp Fakültesi Fakülte Sekreteri Meriç Mısır ve öğrenci işleri sorumlusu Fatma Bolaç yer aldı. 

Mezuniyet Töreni videosu için lütfen tıklayınız!

  • 2020-09-18 15:51:25
  • 599