Üniversitemiz, Tercih Döneminde Sanal Fuarda Tanıtılıyor

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüYükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından düzenlenen “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020” başladı.

Kovid-19 salgını nedeniyle olası riskleri en aza indirgeyerek öğrencilere tercih edeceği üniversitenin ve programın dijital ortamda yakından tanıtılması hedefiyle düzenlenen fuar 4-7 Ağustos tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

200 yükseköğretim kurumunun katıldığı Sanal Fuarda, Üniversitemiz de kendi standında tanıtım etkinlikleri düzenliyor. Üniversitemizin kurumsal tanıtım filmi ve tanıtım materyallerinin yer aldığı standımızda 4 gün boyunca fakülte ve yüksekokul temsilcilerimiz Üniversitemiz Senato Odasından gerçekleştirilen canlı yayınlarla her saat başı aday öğrencilerle buluşuyor.

Adaylar, ayrıca merak ettikleri konuları 09.00-17.00 saatleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığımıza ileterek canlı sohbet yoluyla bilgilendiriliyor.

Üniversitemiz Genel Sekreterliği koordinatörlüğünde, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı ve Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü işbirliğinde Üniversitemiz Bilgi İşlem Araştırma ve Uygulama Merkezi teknik desteğiyle katılım sağlanan Sanal Fuara  https://sanalfuar.yok.gov.tr adresinden erişim sağlanabilir. Aday öğrenciler, Salon 7'de yer alan standımızda Zoom canlı bağlantı linkleri aracılığıyla ilgilendikleri fakülte ve yüksekokulun canlı yayınına katılabilir. 

Üniversitemiz, 20-22 Temmuz 2020 tarihleri arasında YÖK tarafından uluslararası öğrencilere yönelik “Study In Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020” kapsamında da çeşitli etkinliklerle tanıtılmış, Dış İlişkiler Ofisimiz tarafından farklı ülkelerden pek çok öğrenciye Üniversitemiz hakkında bilgi aktarılmıştı.  


  • 2020-08-04 14:16:52
  • 1210