Uzaktan Eğitim Sürecinde BilgilendirmelerSevgili Öğrencilerimiz,

 COVID-19 pandemisi dolayısıyla yükseköğretim kurumlarının eğitim ve öğretim süreçlerinin mümkün olduğunca kesintiye uğramadan sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi ile ilgili Yüksek Öğretim Kurulu Başkanlığının almış olduğu kararlar kapsamında Üniversitemizde 2019-2020 Bahar Yarıyılı eğitim-öğretimine bildiğiniz üzere uzaktan eğitim yoluyla devam edilmektedir. Uzaktan eğitim-öğretim ve süreçle ilgili bilgileri ve güncel gelişmeleri içeren bilgilendirmeleri Üniversitemiz web sayfasından (Öğrenci İşleri Daire Başkanlığının duyuruları ve ÖİBS) takip etmeniz son derece önemlidir.

 Siz Tıp Fakültesi öğrencilerine özel değişiklikler ve farklı gelişmeler olduğunda fakültemiz sayfasındaki duyurular bölümünde sizlerle paylaşılacaktır.

 Bu süreçte öncelikle ue.mersin.edu.tr adresine sizler için yüklenen teorik ders içeriklerini kullanarak kendi öğrenme süreçlerinizi düzenlemenizi arzu ediyoruz.

 Teorik dersler dışındaki tüm diğer eğitim etkinlikleri, sınav ve değerlendirmeler Covid-19 pandemisi seyrine göre son düzenlenen akademik takvime göre uygulanacaktır.

 Yine bu süreçte derslerle ilgili yaşadığınız sıkıntılar varsa, fakültemiz e-posta adresine (meutfogrenci@gmail.com) yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

 Bu süreçte eğitim-öğretim yönünden zamanınızı en verimli şeklide değerlendirmenizi öneriyor, sizlere kolaylık ve sabır diliyoruz.

                                                                                                                                                         Tıp Fakültesi Dekanlığı


  • 2020-05-07 16:36:42
  • 2275