Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade’nin Erdemli ve Silifke Ziyaretleri

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Rektör Danışmanı ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEÜSEM) Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, Üniversitemizin halka dönük yüzü olan MEÜSEM olarak halkın eğitim ile ilgili istek, ihtiyaç ve talepleri değerlendirmek adına belediyeler, kamu kurum ve kuruluşlarla ilgili görüşmelere devam ediyor.  

Doç. Dr. Dumanlı Kadızade ve MEÜSEM heyeti; Erdemli Belediyesi, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası, Silifke Kent Konseyi ve Silifke Belediyesi ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ile başlayan görüşmelere, MEÜSEM Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, MEÜSEM Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Hakan Akdağ, Üniversitemiz öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Serkan Say, Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Saygın ve Dr. Öğr. Üyesi İsmail Yavuz Öztürk katıldı. Ziyarette, MEÜSEM ve Üniversitemiz olarak Erdemli halkına ve Erdemli Belediyesi çalışanlarına neler yapılabileceği konuşuldu. 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu bu nazik ziyaretinden ötürü; Üniversitemiz MEÜSEM Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade’yi ve Üniversitemiz akademisyenlerine teşekkür etti. Erdemli Belediyesi ve Erdemli Halkı olarak eğitim ihtiyaçlarının tespiti ile ilgili çalışmalara başlanılacağını söyledi.

MEÜSEM Müdürümüz Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, protokol hazırlığında bulunan Erdemli Belediyesi ve Üniversitemizin önümüzdeki günlerde protokol imzalamak için tekrar bir araya geleceklerini söyledi.

Oradan Silifke’ye geçen Üniversitemiz MEÜSEM heyeti, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Kaynar’ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile yıl içerisinde üye ve personellere verilebilecek olan eğitimlerin, MEÜSEM tarafından verilebilmesi için protokol yapılması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. 

Silifke Kent Konseyi Başkanı Vehbi Kadıoğlu’nu da ziyaret eden heyet, Kadıoğlu’nun konsey çalışanları ve Silifke halkı için Üniversitemiz akademisyenlerinden profesyonel destek almaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdiği bir görüşme gerçekleştirdiler.

Silifke Kent Konseyi Başkanı Vehbi Kadıoğlu rehberliğinde Silifke Belediye Başkan Vekili Sadık Altunok ile de görüşmeler yapan MEÜSEM heyeti, Altunok ile Silifke Belediyesi çalışanları ve Silifke halkı için yapılabilecekler hakkında fikir beyanında bulundu. Altunok bu nazik ziyaretinden dolayı Üniversitemiz MEÜSEM Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade başkanlığındaki akademisyen heyetimize teşekkür etti.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü  • 2020-02-27 09:13:40
  • 2298