İşkur'dan Öğrencilerimize Mülakat Teknikleri Eğitimi Verildi

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüMersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Mersin Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Kulüp eğitimlerinde öğrencilere 13-14 Şubat 2020 tarihleri arasında İŞKUR hizmetleri ve internet şubesi kullanımı, kendini ifade etme, özgeçmiş hazırlama, beden dili, imaj yönetimi, mülakat teknikleri konularında uzmanlar tarafından ücretsiz uygulamalı eğitimler verildi.

İŞKUR iş Kulübü'nden Mülakat Çemberi Etkinliği'nde Öğrenciler, her masa için bir konunun belirlendiği 2 masada birer saat kalarak Elektro Turkcell İnsan Kaynakları yetkilileri Tuğçe Gül Çevik ve Çiğdem Erdoğan ile görüştü. 2 saat boyunca İnsan Kaynakları yetkilileri ile bilgi alışverişinde bulunan öğrenciler, farklı tekniklerdeki mülakat canlandırmalarını deneyimleme imkanını yakaladılar.

Elektro Turkcell İnsan Kaynakları Yetkilileri Tuğçe Gül Çevik ve Çiğdem Erdoğan tarafından sırasıyla Mülakat Teknikleri, İş Başvuru ve İşe Alım Aşamaları,, Beden Dili ve Etkili İletişim konularında katılımcılara bilgiler aktarıldı.


  • 2020-02-17 10:40:15
  • 1385