Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinden Mersin Büyükşehir Belediyesi Personeline Yönelik Hizmetiçi Eğitim

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEÜSEM) ile Mersin Büyükşehir Belediyesi arasında yapılan protokol kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi personeline yönelik olarak 2019 yılı kapsamında hizmetiçi eğitimlerin sonuncusu yapıldı.

25 Aralık Çarşamba günü Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi sarayında düzenlenen eğitimde konuşma yapan MEÜSEM Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, 2019 yılı kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesine yönelik eğitimlerin tamamlandığını belirtti. 2020 yılı planlamalarının ve Mersin Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerin devam ettiğini ifade eden Doç. Dr. Kadızade, 2020 yılının ülkemiz, ailemiz ve bizler için mutlu, başarılarla dolu bir yıl olması temennisinde bulundu.

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Dr. Öğr. Üyesi Cihan Yüksel tarafından “5018 sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu” kapsamında toplam 8 saatlik eğitim verildi.

Katılımcılar tarafından sorulan soruların cevaplanmasıyla eğitim tamamlandı. Ardından MEÜSEM Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade'nin Dr. Öğr. Üyesi Cihan Yüksel’e teşekkür belgesi takdim etmesiyle eğitim programı sona erdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2020-01-06 07:01:50
  • 3208