Üniversitemizde Kayıtlar Devam Ediyor

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü


2019 YKS ile Üniversitemize yerleşen adaylar 16-21 Ağustos 2019 tarihleri arasında https://www.turkiye.gov.tr/ adresine E-Devlet şifresiyle girerek ‘e-Hizmetler’ sekmesinden kayıtlarını yaptırdı.

Elektronik kayıt işlemini tamamlayan öğrencilerin Üniversitemize kayıtlarla ilgili olarak gelmeleri veya herhangi bir belge getirmeleri gerekmiyor.

Ancak, herhangi bir nedenden dolayı e-devlet üzerinden kayıt işlemlerini yapamayan öğrenciler ile Tıp Fakültesine, Eczacılık Fakültesine, Diş Hekimliği Fakültesine, Hemşirelik Fakültesi Hemşirelik Programına, İçel Sağlık Yüksekokulu Ebelik Programına, Denizcilik Meslek Yüksekokulu Programlarına yerleşen adayların kayıt için 19-23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Şahsen Kayıt başvurusunda bulunmaları gerekiyor.

Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulunda oluşturulan kayıt masalarında ilgili bölüm öğretim elemanları danışmanlığında yürütülen işlemler sorunsuz devam ediyor.

Kayıtlar sırasında dışarıda bekleyen aileleri sıcaktan korumak içinse çadır kuruldu. Öğrencilerimiz ve ailelerine çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Ayrıca kayıt için gelen öğrencilerimizin bilgilendirilmesi için Üniversitemiz ile Mersin İl Emniyet Müdürlüğü işbirliği kapsamında stant açıldı. Görevli polis memurları öğrencilere kent ve üniversite yaşamı ile ilgili bilgi aktardı.

Kayıtlara ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü  • 2019-08-22 11:10:56
  • 3394