Merkam'dan '' Ebeveynlik Stilleri- Helikopter Ebeveynlik ve Aile İçi İletişim '' Konulu Konferans

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Kadın Sorunlarını Araştırma ve Uygulama Merkezi (MERKAM) ve Akdeniz Belediyesi tarafından 16 Mayıs Perşembe günü, Akdeniz Belediyesi konferans salonunda “Ebeveynlik Stilleri-Helikopter Ebeveynlik ve Aile içi İletişim ” konulu konferans gerçekleştirildi.

Konferansa Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak, MERKAM Müdürü Prof. Dr. Ayda Çelebioğlu ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, katılım sağladı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından açılış konuşması yapan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak ‘’ Mersin Üniversitesi Kadın Sorunlarını Araştırma ve Uygulama Merkezinin düzenlemiş olduğu konferansa ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyorum, gerçekte aile toplumun en küçük nüvesidir, aile çok önemlidir, eğitim, sağlık, insan sevgisi, hayvan sevgisi, büyüklere saygı, ailede başlıyor  eğer aile dağılırsa gelecek de olmaz’ ’dedi

Konferansta katılımcılara Ebeveynlik Stilleri - Helikopter Ebeveynlik sunumunu, MERKAM Müdürü Prof. Dr. Ayda Çelebioğlu, Aile İçi İletişim sunumunu, Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Nurcan Çiçek yaptı. Konuşmacılara çiçek takdim edilmesinin ardından konferans sona erdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2019-05-17 13:00:12
  • 1980