" Türkiye’nin En Güneyinde Buluşalım! ”

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü8. Ulusal, 4. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Sempozyumu hazırlıklarına, Anamur Kaymakamı Sayın Mehmet KURDOĞLU, Anamur Meslek Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Gürkan TEMİZ, Anamur UTİYO Müdürü Doç. Dr. Burçin Cevdet ÇETİNSÖZ, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet YILMAZ, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Fahrettin ÖZTÜRK, Anamur Turizm ve Kültür Derneği Başkanı Fatih ŞEN ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Turizmcilerin katılımları ile yapılan toplantında start verildi. Anamur’un tanıtımına ve gelişimine katkısı yadsınamayacak kadar önemli olan sempozyuma, ilçenin sahip çıkacağının belirtisi olarak değerlendirilen hazırlık toplantısında, oda başkanları ve akademisyenler arasında fikir alışverişinde bulunuldu. Gerçekleştirelecek olan sempozyum uluslararası bir önem arz ediyor. Sempozyumun ana teması “Kırsal Turizm” olarak belirlenmiştir. İlçe bazında gerçekleştirilecek olan ilk sempozyum olma özelliğini taşıyan Doğu Akdeniz Turizm Sempozyumu’nda yaklaşık 200 kadar yerli ve yabancı akademisyenin akademik çalışmalarıyla birlikte ağırlanması planlanıyor.
Sempozyuma konuşmacı olarak, Turizm Akademisyenleri Derneği Başkanı Prof. Dr. Muharrem TUNA, University of South Florida Öğretim Üyesi olan Prof. Dr. Cihan ÇOBANOĞLU ile  eski aşçı, milli takım kaptanı, ünlü gurme-şef, Star TV’de yayınlanan “Kocam Yaparsa” programının sunucusu Öğretim Görevlisi Esat ÖZATA katılım gösterecektir.
Yüksekokul ailesi olarak, heyecanla beklediğimiz bilim şenliğimize tüm ilgililerinin desteğini ve katılımını bekliyoruz. (14 Şubat 2019)


  • 2019-04-18 11:52:12
  • 1714

Actual News