Üniversitemizde Gönüllü Okuyucular İçin Sesli Kitap Eğitimi Verildi

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (MEÜSEM) bünyesinde Üniversitemiz İletişim Fakültesi Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal ve Öğr. Gör. S. Tahir Özüölmez tarafından  ‘Görme Engelliler İçin Sesli Kitap Okuma Eğitimi’’ verildi.

5 Mart Salı günü Öğr. Gör. S. Tahir Özüölmez ve 7 Mart Perşembe günü Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal tarafından Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde verilen eğitimlere, MEÜSEM idari personelinin yanı sıra Üniversitemiz idari ve akademik personeli de katıldı. Merkezin Engelsiz Eğitim, Sanat ve Yaşam Birimi bünyesinde bulunan ses kayıt kabininin aktif bir şekilde kullanılması ve görme engelliler için gönüllü kitap okumak isteyen bireylere destek olunması için verilen 8 saatlik eğitimin sonunda kursiyerlere katılım belgesi verildi. 

Eğitimlerin sonunda Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Doç. Dr.  Esma Dumanlı Kadızade tarafından Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal ve Öğr. Gör. S. Tahir Özüölmez'e teşekkür belgesi takdim edildi.


Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2019-03-11 09:33:30
  • 1868