Fakültemiz Sanat Topluluğu’nun Tiyatro GösterisiFakültemiz Sanat Topluluğu tarafından organize edilen Tom, Dick& Harry isimli tiyatro gösterisi 14 Kasım 2017 tarihinde saat 17:45’de Prof. Dr. Uğur Oral Kültür Merkezinde gerçekleştirilmiştir. Yönetmenliğini Dönem IV öğrencimiz Bilal Hamad, yönetmen yardımcılığını Dönem IV öğrencilerimiz Kübra Ocak ve Muhittin Şentürk’ün yaptığı gösteri müthiş beğeni almıştır.

Tamamı Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencilerimizden oluşan gençlerin sergilediği ve iki kardeşin beceriksizliği nedeniyle başı belaya giren ve çok zor durumda kalan bir ailenin trajikomik öyküsünün anlatıldığı tiyatro oyunu, seyircilerden tam puan aldı.

Vodvil tiyatrosunun sayılı yazarlarından RoyCooney ve Michael Cooney’in yazdığı güldürü türü oyunun sahnelenmesinde, Atakan Kılınç (Tom), Bilal Hamad (Dick), Utku Karakaş (Harry), Kübra Ocak (Linda), Burakhan Akın (Andreas), Afife Köymen (Katherina), Sena Çelik (PoliceDowns), Doğukan İbici (Boris) ve Özden Babalıklı (Bayan Potter) rol aldı.

Salonun tamamen dolduğu gösteride, öğrencilerimiz olağanüstü bir performans sergilemiş ve izleyenlerin çok hoş vakit geçirmelerini sağlamışlardır. Ayrıca bu başarılı gösteriye birçok yerel ve ulusal medya kuruluşu ilgi göstermiş ve çeşitli platformlarda haber olarak yer vermişlerdir.


  • 2019-02-25 09:56:27
  • 1632

Actual News