Kültür ve Spor Şenlikleri Kapsamında Kazandığımız Kupalar


2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Kültür ve Spor Şenliği kapsamında düzenlenen turnuvalarda Mühendislik Fakültesi Öğrenci Futbol Takımı ve Öğrenci Voleybol Takımı birinci oldu. Mühendislik Fakültesi Öğrenci Basketbol Takımı üçüncü oldu.

Futbol takımında yer alan öğrencilerimiz; Berkay ASLAN, Yusuf SABBAGH, Nourullah ALJALABİ, Abduh KİWANUKA, Nebi Burak ÖNEY, Adilson L. PASSOS, Ali Fuat SAKAR, Ahmet DİNÇER, Fırat DAŞKIRAN, Semih BİRİNCİ, Amunel SİSAY, Halilcan YILDIRIM, Berat TUNÇ, Özgür SAKALLI ve antrenör hocamız Arş. Gör. Özgür ÇELİK kupalarını aldıktan sonra Dekan Hocamız Prof. Dr. Emre AKIN’ı ziyaret ederek Fakültemize teslim ettiler. Öğrencilerimizi ve antrenör hocamızı tebrik ederiz.

 

Voleybol takımında yer alan öğrencilerimiz; Kemal USTA, Abdul Qadir HABİB, Saddam SHABEEB, Mehmet Efe USLU, Olzhas ABZALULY, Mehmet Eren TÜRKMEN ve antrenör hocamız Doç. Dr. Alkan Alkaya kupalarını aldıktan sonra Dekan Hocamız Prof. Dr. Emre AKIN’ı ziyaret ederek Fakültemize teslim ettiler. Öğrencilerimizi ve antrenör hocamızı tebrik ederiz.

 

Basketbol takımında yer alan öğrencilerimiz; Çağatay ARIK, Mert ÖZDEMİR, Hakan SEVLİM, Umut Eren YILMAZ, Thabiso MAY, Alptekin OĞURLU, Bahri İSHAK, Ali Özgün ERİKÇİ, Kuzey ARIKAN, Kamran BAİMSKİ,  ve antrenör hocamız Arş. Gör. Furkan İNAL kupalarını aldıktan sonra Dekan Hocamız Prof. Dr. Emre AKIN’ı ziyaret ederek Fakültemize teslim ettiler. Öğrencilerimizi ve antrenör hocamızı tebrik ederiz.


Mühendislik Fakültesi Dekanlığı

  • 2024-05-28 09:34:59
  • 176

"A World University In The Light of Science and Modernity"