Rektörümüz Prof. Dr. Erol Yaşar’dan Fakültemize Ziyaret


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Erol Yaşar İletişim Fakültemizi ziyaret ederek akademik personelimiz ile bir araya geldi.

4 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Erol Yaşar’a; Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet İsmail Yağcı, Fakültemiz Gazetecik Bölümü öğretim üyesi ve Rektör Danışmanı Doç. Dr. Erhan Arslan eşlik etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Erol Yaşar ve beraberindeki heyet, Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Aslıhan Doğan Topçu, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Aslıhan Ardıç Çobaner ve Doç. Dr. Ahmet Taylan, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Doç. Dr. Recep Ünal ve Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Duygu Özsoy Taylan tarafından karşılandı. Ziyarette ilk olarak Dekan Yardımcısı ve Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof.Dr. Aslıhan Ardıç Çobaner tarafından Fakültemizin tarihçesi ve mevcut durumu hakkında bir sunum gerçekleştirildi. Sunumda, akademik gelişim tablosunun yanı sıra personel ve öğrenci sayısıyla, bölümlerin ders içeriklerine ilişkin bilgiler aktarıldı. Sunumun ardından Rektörümüz Prof. Dr. Erol Yaşar, üniversitemizin hedeflerini ve akademik gelişme konusundaki görüşlerini paylaştı. Ziyaret, Fakültemizin durumunun değerlendirilmesi ve iyileştirilmesine ilişkin görüş alışverişiyle sona erdi.

  • 2024-03-26 17:46:39
  • 291

"A World University In The Light of Science and Modernity"