2023-2024 Güz Dön. Final Sınav Programı


EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2023 / 2024         

DÖNEMİ 

:  GÜZ  

PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ            

 

  I. SINIF FİNAL  SINAV PROGRAMI

  20/12/2023

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5011007

Fizik

Prof.Dr. Nurten AKMAN

11.01.2024

09:00

D 1

5011016

Laboratuvar Bilgisi

Dr.Öğr.Üye.A. Erdem DÖNMEZ

11.01.2024

10:00

D 1

5011024

Matematik

Öğr.Gör. İ.Sefa ÇETİN

12.01.2024

09:00

D 1

5011023

Genel Zooloji

Prof.Dr. Bedii  CİCİK

15.01.2024

09:00

D 1

     5011010

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

Öğr.Gör. Cafer YALÇIN

16.01.2024

09:00

D 1

5011009

Türk Dili

  Öğr.Gör.Elif Aydın SERPİN

16.01.2024

10:00

D 1

5011011

İngilizce

Öğr.Gör. Funda BİRİM

17.01.2024

09:00

D 1

5011015

G. Botanik

Dr.Öğr.Üye. Hilal KARGIN

18.01.2024

09:00

D 1

5011017

Kimya

Öğr.Gör.Dr. İsmail AKÇAY

19.01.2024

09:00

D 1

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2023 / 2024

DÖNEMİ 

: GÜZ 

PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ  

 

  II. SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  20/12/2023

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5013014

Genetik

Prof.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ 

11.01.2024

13:00

D 2

 

5013026

Türkiye Suları

Prof.Dr.Fahri KARAYAKAR

11.01.2024

14:00

D 2

5013008

Teknik Resim

Arş.Gör.Dr. Süleyman Çınar ÇAĞAN

12.01.2024

13:00

D 2

5013025

Balık Fizyolojisi

Prof.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ 

15.01.2024

13:00

D 2

5013009

Mühendislik Mekaniği

Doç.Dr. Bünyamin DEMİR

16.01.2024

13:00

D 2

5013028

İş Sağlığı ve Güvenliği I

Öğr.Gör.Güngör KAYA

17.01.2024

13:00

D 2

5013029

Enformatik Tem. Bil.Kul.Tek

Öğr.Gör.Mehmet KEZİBAN

18.01.2024

13:00

D 2

5013015

Limnoloji

Prof.Dr.M.Tahir ALP

19.01.2024

13:00

D 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2023 / 2024

DÖNEMİ 

: GÜZ 

PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ  

 

  III. SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  20/12/2023

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5015022

Balık Besleme

Prof.Dr.Kenan ENGİN

11.01.2024

11:00

D 3

5015019

Ölçme Bilgisi

Arş.Gör.Dr. Süleyman Çınar ÇAĞAN

12.01.2024

11:00

D 3

5015011

İç Su Balıkları Yetiştiriciliği

Prof.Dr.Ferit RAD

15.01.2024

11:00

D 3

5015020

Mesleki Yabancı Dil

Prof.Dr.Kenan ENGİN

16.01.2024

10:00

D 3

5015005

Akışkanlar Mekaniği

Öğr.Gör.Dr. Olcay GÜLÇIÇEK UYSAL

16.01.2024

11:00

D 3

5015021

Bal.Biy.Pop.Dinamiği

Prof.Dr.Bedii CİCİK

17.01.2024

11:00

D 3

5015023

Plankton Kültürü

Dr.Öğr.Üye.Hilal KARGIN

18.01.2024

11:00

D 3

5015024

Avlanma Teknikleri

Doç.Dr.Yeliz ÖZBİLGİN

19.01.2024

11:00

D 3

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2023 / 2024

DÖNEMİ 

: GÜZ 

PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ  

 

  IV. SINIF FİNAL SINAV PROGRAMI

  20/12/2023

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5017026

Balık Islahı

Prof.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ

11.01.2024

15:00

D 4

5017021

Kafes Balıkçılığı

Prof.Dr.Arzu Ö.HUNT

11.01.2024

14:00

D 4

5017022

Su Ürün.Soğ.Muh.Tek.

Prof.Dr. Deniz AYAS

12.01.2024

15:00

D 4

5017034

Denizel Toksinler

Prof.Dr. Deniz AYAS

12.01.2024

16:00

D 4

5017004

Akvaryum Balık.Yetiş.

Prof.Dr. Fatih ÖĞRETMEN

15.01.2024

15:00

D 4

5017031

Gemicilik ve Balıkçı Gemileri

Doç.Dr.Esin YALÇIN KAPLAMA

16.01.2024

14:00

D 4

5017033

Navigasyon ve Gemi İşl.

Doç.Dr.Esin YALÇIN KAPLAMA    

16.01.2024

15:00

D 4

5017019

Su Kirliliği Kontrolü

Prof.Dr. M.Tahir ALP

17.01.2024

15:00

D 4

5018047

 

Deniz Bilimlerine Giriş

Öğr.Gör.Dr.İsmail AKÇAY

18.11.2024

14:00

D 4

5017027

Deniz Bal. Kul.Tekn.

Prof.Dr.Fatih ÖĞRETMEN

18.01.2024

15:00

D 4

5017020

Balık Av. Yönetimi

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

19.01.2024

14:00

D 4

5017023

Yetiş.Bal.Davr.

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

19.01.2024

15:00

D 4

 

Prof.Dr.Fahri KARAYAKAR

  Dekan Yardımcısı  

 (İmza)





  • 2023-12-20 09:11:07
  • 593

"A World University In The Light of Science and Modernity"