Uluslararası GASTRONOMİ ve Mutfak Yıldızlar Buluşması'nda Anamur Meslek Yüksekokulu Rüzgarı


ULUSLARARASI GASTRONOMİ VE MUTFAK YILDIZLAR BULUŞMASI  ile gerçekleştirilen GASTROANTALYA 37 farklı ülke 100 jüri üyesi ve 600 yarışmacıya ev sahipliği yapmıştır.

GASTROANTALYA ‘da okulumuzu "Yılın En İyi Üniversitesi Kategorisinde" temsil eden eden öğrencilerimiz Sıla Emlik , Şevval İpek ve Mehmet Can Teke Gümüş Madalya aynı kategoride yarışan Oğuz Şahin , Eylül Tanır ve Selda Tombul Gümüş Madalya almışlardır.

"Modern Türk Mutfağı Kategorisinde" temsil eden  Engin Demir , Yusuf Öztürk ve İbrahim Yağcı Gümüş Madalya  aynı kategori de temsil eden  Selver Bektaş, Ece Yolcu ve Rabia Tosuncuk Bronz Madalya almışlardır.

"Restoran  Tatlı Tabağı Kategorisinde" temsil eden  Rabia Yıldız Gümüş Madalya yine aynı kategoride temsil eden  Enes Artuş Bronz Madalya almıştır. 

GASTROANTALYA'dan ödüllerle  dönen öğrencilerimiz başarıları ile bizi gururlandırmışlardır. Bu süreçte emeği geçen Aşçılık programı hocalarımız Öğr.Gör. Tezel Malkoçoğlu ve Öğr.Gör. Ayşe Afyoncu hocalarımızı ve yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. 

Aşçılık programı hocalarımız ‘’ Öğrencilerimizin başarıları bizleri çok gururlandırmıştır , bu süreçte Anamur Meslek Yüksekokulu idari yönetimine yanımızda oldukları için teşekkür ederiz ‘’diyerek mutluluklarını dile getirdiler.

  • 2023-11-20 13:37:21
  • 410

"A World University In The Light of Science and Modernity"