2023-2024 Eğitim-öğretim Yılı Akademik Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi.


        Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Sertaç GÖKTAŞ başkanlığında 11 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşen toplantıya, müdür yardımcıları, yüksekokul sekreteri ve tüm akademik personel katıldı. 

        Toplantıda, bölümlerin WEB sayfalarının ve iletişim bilgilerinin güncel tutulması; EBYS üzerindeki yazışmaların takibi;  Bologna süreci kapsamında mevcut ve yeni eklenen derslerin içeriklerinin güncel tutulması; mezun öğrencilerle takip sisteminin güçlendirilmesi; 2024-2025 Eğitim-Öğretim yılı öğretim planları kapsamında yapılması planlanan değişikliklerin hangi tarihlerde yapılacağı; Okul-Sanayi işbirliği, bölümlerin kendi alanıyla ilgili  Kamu/Özel Sektör paydaşlarına ziyaretlerin düzenlenmesi; bölümlerin kendi alanıyla ilgili  teknik gezilerin düzenlenmesi konuları görüşüldü. 


    “Yeni Göreve Başlayan, Unvan Değişikliği Olan ve Görevde Yükselen Öğretim Elemanlarımız Tebrik Edildi.”

        Ayrıca, Üniversitelerarası Kurul Başkanlığı tarafından “Doçent” unvanını alan Doç. Dr. Ersan TURUNÇ ile görevde yükselen Doç. Dr. Erdal YABALAK ve Dr. Öğr. Üyesi Gülşah TOLLU tebrik edilerek yeni göreve başlayan Ögr. Gör. Burcu ERDOĞAN ve Ögr. Gör. Kamil Uygar PINAR Meslek Yüksekokulumuz öğretim elemanları ile tanıştırıldı.


        “Meslek Yüksekokulumuzun Akademisyenleri Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesinde.”


        Stanford Üniversitesi bilim insanı Prof. John P. A. Loannidis’in katkılarıyla Elsevier veri tabanında “Yıllık Etki"  kategorisinde "Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesi"’nde yer alan Meslek Yüksekokulumuz akademisyenlerinden Prof. Dr. Sadin ÖZDEMİR ve Doç. Dr. Erdal YABALAK tebrik edildi.


        “Teşekkür ve Çiçek Takdimi Gerçekleştirildi.”


        Diğer taraftan, Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Doç. Dr. Sertaç GÖKTAŞ, önceki dönem Yüksekokul müdürü Prof. Dr. Pürhan Barbaros TUNCER  ve müdür yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet YILMAZ’a Meslek Yüksekokulumuza olan katkı ve emeklerinden ötürü teşekkürlerini ileterek çiçek takdim etti. 

        Toplantı, akademik personelin görüş ve önerilerini belirtmesinin ardından sona erdi.

  • 2023-11-30 10:43:56
  • 744

"A World University In The Light of Science and Modernity"