Girişim Limanı Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Konsorsiyumu " Yenilik ve Yenilikçilik " Temalı Atölye Çalışmalarına Ev Sahipliği Yaptı

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Girişim Limanı, Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü ERASMUS+  Konsorsiyum kapsamında altı ayrı ülkeden gelen uzman ve eğitmen katılımcılarla gerçekleştirilen "Yenilik ve Yenilikçilik" temalı atölye çalışmalarına ev sahipliği yaptı.

16 Mayıs Pazartesi günü Hacettepe Üniversitesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Hünkar Korkmaz moderatörlüğünde "Teaching creativity- Creativity for all children" ve Eğitim Tasarımcısı Serkut Kızanlıklı moderatörlüğünde "Skills & Competency and Indicators for 21st Century Teachers" konularında düzenlenen atölye çalışmaları oldukça verimli geçti.

Uluslararası ve etkileşimli yapılan atölye çalışmalarına ev sahipliği yapan Üniversitemiz Girişim Limanı, yenilik ve yenilikçilik konularında yaptığı öncü çalışmalarla, gerek teknik altyapısı gerekse de kurduğu uluslararası network ile üniversiteler arasında Üniversitemizi başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-05-23 16:42:51
  • 651

Actual News