Üniversitemiz Girişim Limanı Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu " Yeşil Meslekler Sürdürülebilir Gelecek Fuarı, Sürdürülebilirlik Üzerine Networking " Etkinliğinde Üniversitemizi Temsil Etti

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüYeşil Meslekler Sürdürülebilir Gelecek Fuarı "Sürdürülebilirlik Üzerine Networking" etkinliğinde Girişim Limanı Müdürümüz Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, Girişim Limanı'nın gerçekleştirdiği çalışmalar, projeler, faaliyetler ve sunduğu destekler hakkında gençleri ve dış paydaşları bilgilendirerek Üniversitemizi başarıyla temsil etti.

2022 Avrupa Mesleki Beceriler Haftası kapsamında 16-17 Mayıs tarihleri arasında Mersin merkez ilçelerdeki meslek liseleri ve Mersin İl Milli Eğitim Kariyer Geliştirme ve Uygulama Merkezi KARGEM koordinatörlüğünde gerçekleşen etkinlikle; meslek liselerinin ve ilgili kuruluşların stantları yer aldı.

Fuarın hedefini ise; mesleki eğitime, üniversitelere, Mersin'deki kamu ve özel kurumlara; dünyanın ortak sorununa değinmek, farkındalık oluşturup çözüm yolları aramak, çağa ayak uydurmak, sürdürülebilirlik konusuna bakış açısı geliştirebilmek ve mesleki eğitimin önemine vurgu yapmak gibi konu başlıkları oluşturuyor.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-05-23 16:42:39
  • 689

Actual News