Yaz Dönemi Staj BaşvurularıYaz Dönemi Staj Başvuruları

Yaz döneminde staj yapmak isteyen öğrencilerimiz başvurularını 23 Mayıs – 3 Haziran tarihlerinde yapabilecektir. Staj başvurusunda aşağıdaki adımlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Staj gerçekleştirme tarihleri: 27 Haziran – 26 Temmuz 2022 (20 iş günü)

Başvuru Aşama 1:

İşyerinde fiili olarak staj yapmak isteyenler öncelikle aşağıdaki formları öğrenci işlerinden aldıktan sonra (çıktı olarak da alabilirsiniz), tarihleri yukarıda belirtilen tarihlere göre doldurup, staj yapılacak işyerlerine imzalatması gerekmektedir.

Form 1. Staj Başvuru Belgesi için tıklayınız.

Form 2. Okul Sanayi Koordinatörlüğü Başvuru Belgesi için tıklayınız.

Form 3. İşveren Değerlendirme Formu için tıklayınız (bu forma fotoğraf yapıştırmalısınız).

Staj defterini alarak, staja başlamadan önce ilgili kısımları doldurarak danışman hocanıza imzalatmanız gerekmektedir.


Örnek başvuru dosyası için tıklayınız.


Başvuru Aşama 2:

Yukarıdaki üç form, eksiksiz olarak işyerlerine imzalandıktan sonra okulumuza gelerek danışmanınız, bölüm başkanınız ve okul sanayi koordinatörlüğü temsilcisi hocalarımıza imzalatılacaktır. Daha sonra bu belgeleri öğrenci işlerine teslim etmelisiniz.

Öğrenci işlerine teslim edilmeyen belge olması durumunda fiilen bir işyerinde staj yapamazsınız. Ayrıca staj defteri için yanınızda bir adet daha fotoğraf bulundurmanız gerekmektedir.

Form 3 ve staj defterine yapıştırılan fotoğraflar öğrenci işleri onaylayacaktır. Dileyen öğrencilerimiz staj defteri ile ilgili dosyalarına aşağıdaki linkten erişebilir ve staj defterinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Dileyen arkadaşlar ise okulumuzdaki fotokopiciden satın alabilir.

 

Staj Süreci Sonu:

Staj sonunda ilgili sayfaları eksiksiz doldurduktan sonra ve işyerine imzalattıktan sonra 8-10 Ağustos 2022 tarihlerinde defterleri danışman hocanıza teslim etmelisiniz.

Sosyal Bilimler MYO Yönetimi


  • 2022-05-23 11:08:03
  • 1214

Actual News