Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'muzda " Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Alanında Uzman Görüşmesi " Etkinliği Düzenlendi

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü, “Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Alanında Uzman Görüşmesi” adı altında bir etkinlik düzenledi.

16 Mayıs tarihinde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinliğin konuğu Üniversitemiz Tıp Fakültesi'nde Fakülte Sekreteri olarak görev yapan Meriç Mısır oldu. Üst düzey sekreterlik konusunda oldukça tecrübeli olan Meriç Mısır, etkinliğe katılım sağlayan öğrencilere bu konudaki deneyimlerini aktardı. İş hayatında nelere dikkat edilmesi gerektiğini de anlatan Mısır; kariyer planlamasında dikkat edilecek hususlar, kişisel gelişim, düzenlenecek organizasyonlar gibi konularda çok kıymetli bilgiler verdi. Etkinlikte söz alan Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Hatice Çil ise, kamu ve özel sektörde çok fazla istihdam alanı bulunan ‘Yönetici Asistanlığı’ mesleğinin açık uçlu bir meslek olduğunu ve sürekli gelişmeyi zorunlu kıldığını ifade etti.

Konuşmaların bitiminde, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölüm Başkanı Hatice Çil ile Üniversitemiz Tıp Fakültesi'nde Fakülte Sekreteri olarak görev yapan Meriç Mısır birbirlerine teşekkür ederek etkinlik sona erdi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-05-18 12:37:37
  • 678

Actual News