Girişim Limanı Müdürümüz Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu Dünyada 100 Senelik Geçmişiyle En Prestijli Yönetim ve Girişimcilik Dergisi Harvard Business Review'da Köşe Yazarı Oldu

slide background

MeüÜniversitemiz Girişim Limanı Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, dünyada yönetim ve girişimcilik alan yazında yayınlanan dergiler listesinde bir numara yer alarak alana yön veren ve 100 senelik geçmişiyle de en eski ve en prestijli dergi konumunda olan Harvard Business Review'da Mart 2022'den itibaren düzenli olarak yazmaya başladı.

1922 yılından bu yana Dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi olan Harvard Business Review 100 yıldır yönetime yön vermekte, en güncel yönetim teorileri ile akademiye yol göstermekte ve iş dünyasının temel sorunlarına pratik ve reel çözümler sunmaktadır. Dünyanın rakipsiz yönetim dergisi HBR’ın makaleleri farklı sektörler, yönetim birimleri ve coğrafi lokasyonlara ilişkin son derece geniş bir içerik yelpazesi sunmaktadır. Hedef kitlesinde CEO’lar, üst düzey yöneticiler, yöneticiler, girişimciler ve işletme akademisyenlerine ek olarak öğrencilerin de yer aldığı HBR Türkiye ve her ay dünyanın en önemli akademisyenleri, iş dünyasının fikir önderleri ve danışmanlardan liderlik, strateji, inovasyon, insan kaynakları yönetimi, küreselleşme ve finans alanlarında araştırmaya dayalı makaleler yayımlamaktadır.

Yazıyı okumak için lütfen tıklayınız.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-04-08 11:43:34
  • 1459

Actual News