Üniversitemiz Hastanesi’nde Dört Yeni Ameliyathane Daha Hizmete Girdi

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü
Üniversitemiz Hastanesi’nde son teknoloji donanımlara sahip dört yeni ameliyathane odası düzenlenen tören ile hizmete girdi.

11 Şubat Cuma günü düzenlenen açılış törenine; Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kaya, Üniversitemiz Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Meltem Nass Duce, Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Aytan, Başhemşire Gülümser Lağap, Üniversitemiz Hastanesi Başmüdürü Güven Güleç, öğretim üyeleri ve hastane personeli katıldı.

Üniversitemiz Tıp Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nurcan Doruk ve beraberindeki heyetten açılan yeni ameliyathane odaları ile ilgili bilgiler alan Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, yeni ameliyathane odalarının tüm hastaların şifa bulmasına vesile olması temennisinde bulundu ve ameliyathanelerin hizmete girmesinde emeği olan herkese teşekkürlerini iletti.

Ameliyathane odası kapasitesinin arttırılmasıyla, Üniversitemiz Hastanesi'nde toplamda 16 olan ameliyathane odası sayısı 20’ye yükseldi ve böylelikle hastaların ameliyathane sırası bekleme süreleri azaltılmış oldu.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-02-14 08:41:50
  • 572

Actual News