2021-2022 Eğt.-öğr.güz Dön.bütünleme Sınav Tarihleri



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2021 / 2022           

DÖNEMİ 

:  GÜZ  

 PROGRAMI

:  SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ     

 

  I. SINIF BÜTÜNLEME  SINAV PROGRAMI

  13/12/2021

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5011016

Laboratuvar Bilgisi

Dr.Öğr.Üye.A. Erdem DÖNMEZ

31.01.2022

09:00

 

5011017

Kimya

Doç.Dr. Özgür YILMAZ

31.01.2022

13:00

 

5011009

Türk Dili

Öğr.Gör. Nezaket Feray CANER

01.02.2022

09:00

 

     5011010

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I

Öğr.Gör. Cafer YALÇIN

01.02.2022

11:00

 

5011023

Genel Zooloji

Prof.Dr. Bedii  CİCİK

02.02.2022

09:00

 

5011011

İngilizce

Öğr.Gör. Elvin KÖYLÜ

02.02.2022

11:00

 

5011015

G. Botanik

Dr.Öğr.Üye. Hilal KARGIN

03.02.2022

09:00

 

5011024

Matematik

Öğr.Gör. İ.Sefa ÇETİN

04.02.2022

09:00

 

5011007

Fizik

Öğr.Gör. Şeref KAPLAN

04.02.2022

13:00

 

 

 

 

 

 

 


Doç.Dr.Fahri KARAYAKAR

  Dekan Yardımcısı  

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2021 / 2022          

DÖNEMİ 

: GÜZ 

PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ    

 

  II. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  13/12/2021

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5013025

Balık Fizyolojisi

Prof.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ 

31.01.2022

13:00

 

5013014

Genetik

Prof.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ 

01.02.2022

13:00

 

 

5013026

Türkiye Suları

Doç.Dr.Fahri KARAYAKAR

01.02.2022

14:00

 

5013029

Enformatik Tem. Bil.Kul.Tek

Doç:Dr. Nuray ÇİFTÇİ

02.02.2022

13:00

 

5013028

İş Sağlığı ve Güvenliği I

Öğr.Gör. Güngör KAYA

02.02.2022

14:00

 

 

5013015

Limnoloji

Prof.Dr.M.Tahir ALP

03.02.2022

13:00

 

5013008

Teknik Resim

Doç.Dr. Banu SUGÖZÜ

03.02.2022

14:00

 

5013009

Mühendislik Mekaniği

Doç.Dr. Bünyamin DEMİR

04.02.2022

        13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç.Dr.Fahri KARAYAKAR

  Dekan Yardımcısı  

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2021 / 2022        

DÖNEMİ 

: GÜZ 

PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ    

 

  III. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

13/12/2021

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5015021

Bal.Biy.Pop.Dinamiği

Prof.Dr.Bedii CİCİK

31.01.2022

10:00

 

5015005

Akışkanlar Mekaniği

Doç.Dr. Bengi ŞANLI

31.01.2022

        11:00

 

5015020

Mesleki Yabancı Dil

Prof.Dr.Kenan ENGİN

01.02.2022

10:00

 

5015019

Ölçme Bilgisi

Dr.Öğr.Üyesi Fatih ÜNAL

01.02.2022

11:00

 

5015011

İç Su Balıkları Yetiştiriciliği

Prof.Dr.Ferit RAD

02.02.2022

11:00

 

5015023

Plankton Kültürü

Dr.Öğr.Üye.Hilal KARGIN

03.02.2022

10:00

 

5015024

Avlanma Teknikleri

Doç.Dr.Yeliz ÖZBİLGİN

03.02.2022

11:00

 

5015022

Balık Besleme

Prof.Dr.Kenan ENGİN

04.02.2022

11:00

 

 

 

 

 

 

 


 

Doç.Dr.Fahri KARAYAKAR

  Dekan Yardımcısı  

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2021 / 2022

DÖNEMİ 

: GÜZ 

PROGRAMI

: SU ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİĞİ      

 

  IV. SINIF BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

  13/12/2021

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

5017026

Balık Islahı

Prof.Dr.Ferbal ÖZKAN YILMAZ

31.01.2022

14:00

 

5017004

Akvaryum Balık.Yetiş.

Prof.Dr. Fatih ÖĞRETMEN

31.01.2022

        15:00

 

5017027

Deniz Bal. Kul.Tekn.

Prof.Dr. Fatih ÖĞRETMEN

31.01.2022

16:00

 

5017034

Denizel Toksinler

Prof.Dr.Deniz AYAS

01.02.2022

14:00

 

5017022

Su Ürün.Soğ.Muh.Tek.

Prof.Dr.Deniz AYAS

01.02.2022

15:00

 

5017029

Balık Yemleme Tekniği

Doç.Dr. Murat BİLGÜVEN

01.02.2022

16:00

 

5017025

Balık Parazitleri

Doç.Dr. C.Erkin KOYUNCU

02.02.2022

14:00

 

5017019

Su Kirliliği Kontrolü

Prof.Dr.M.Tahir ALP

02.02.2022

15:00

 

5017028

Besin Kimyası ve Mikrobiyolojisi

Doç.Dr. Selmin ÖZER

02.02.2022

16:00

 

5017024

Entegre Yetiş.

Prof.Dr. Kenan ENGİN

03.02.2022

14:00

 

5017031

Gemicilik ve Balıkçı Gemileri

Dr.Öğr.Üye.Esin YALÇIN KAPLAMA

03.02.2022

15:00

 

5017033

Navigasyon ve Gemi İşl.

Dr.Öğr.Üye. Esin YALÇIN KAPLAMA    

03.02.2022

16:00

 

5017021

Kafes Balıkçılığı

Prof.Dr.Arzu Ö.HUNT

04.02.2022

14:00

 

5017020

Balık Av. Yönetimi

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

04.02.2022

        15:00

 

5017023

Yetiş.Bal.Davr.

Doç.Dr. Yeliz ÖZBİLGİN

04.02.2022

16:00

 

 

 

 

 

 

 


 

Doç.Dr.Fahri KARAYAKAR

  Dekan Yardımcısı  



  • 2021-12-23 15:42:41
  • 783

Actual Students