Yaz Okulu Başvuru Duyurusu-22020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Yaz Okulu başvuru süresi 27.06.2021 tarihine kadar uzatılmıştır. Başvuru, ders kaydı ve öğrenim ücretleri belirtilen tarihe kadar aynı gün içinde yapılabilmektedir.

 

Üniversitemiz öğrencileri

-          Almak istedikleri dersleri Yaz Okulu açan birimlerimize e-posta yoluyla başvuruda bulunarak ileteceklerdir. İlgili birim personeli tarafından talepte bulunan öğrencilerimize ders seçimi yapılıp kesinleştirme işlemi tamamlanacaktır. Öğrencilerimiz öğrenim ücretini yatırdıktan sonra mevcut danışman öğretim elemanları tarafından ders kayıtları onaylanacaktır.

Üniversitemiz dışından Yaz Okuluna başvuruda bulanacak misafir öğrencilerimiz

-          Yaz Okulu Başvuru sayfasına (https://obs.mersin.edu.tr/oibs/summer_app/login.aspx) girerek ön kayıt işlemi yapıp almak istedikleri dersleri ilgili birimin (Yaz Okulu dersi açan birim) kurumsal e-posta adresine mail atacaktır. İlgili birim personeli tarafından talepte bulunan öğrencilerimize ders seçimi yapılıp kesinleştirme işlemi tamamlanacaktır. Öğrencilerimiz öğrenim ücretini yatırdıktan sonra danışman öğretim elemanları tarafından ders kayıtları onaylanacaktır.


Yaz Öğretiminde Açılacak Dersler 

 

NOT : Başvurunuz ve ders kayıtlarınız hakkında karşılaştığınız sorunlarınız için ilgili birim ile iletişime geçebilirsiniz. (Birim iletişim numaraları ve kurumsal e-posta adreslerine Üniversitemizin web sayfasından ulaşılabilir. www.mersin.edu.tr)


  • 2021-06-28 10:40:54
  • 11898

Actual Students