İletişim Fakültesi Kariyer Etkinlikleri'nin İlki Çevrimiçi Olarak Gerçekleştirildi

slide background

MeüÜniversitemiz İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen Kariyer Etkinlikleri’nin ilki çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi. Gençlerin gelecek hedeflerine katkı sunmayı amaçlayan etkinlik, Mersin Üniversitesi Radyosu’ndan da canlı olarak yayınlandı.

Moderatörüğünü Arş. Gör. Dr. Canan Dural Tasouji’nin gerçekleştirdiği etkinliğin ilk haftaki konuğu İŞKUR Mersin İş Kulübü Lideri Nilgün Deli oldu. İlk olarak İŞKUR’un çalışma alanlarına değinen Nilgün Deli, daha sonra lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri tarafından hazırlanacak olan akademik çalışmaları teşvik etmek amacıyla hayata geçirilen Akademik Çalışma Programı hakkında bilgi verdi.

Çalışma alanı ve istihdam alanında hazırlanacak akademik çalışmalara İŞKUR tarafından sağlanacak destekleri slayt eşliğinde aktaran Nilgün Deli, başvuruların 15 Mart- 14 Nisan 2021 tarihleri arasında akademi.iskur.gov.tr adresinden yapılabileceğini duyurdu.

Etkinliğin sonunda Üniversitemiz İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslıhan Doğan Topçu söyleşiye katılarak vermiş olduğu desteklerden dolayı İŞKUR’a ve İŞKUR Mersin İş Kulübü Lideri Nigün Deli’ye teşekkürlerini iletti.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2021-03-23 09:54:26
  • 2096