Mezun Buluşması                                                          Değerli Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunları,

     Bu yıl 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında 18 Mart 2021 (Perşembe) tarihinde saat 20:00’de çevrimiçi “Mezun Buluşması” etkinliği düzenlenecektir. Etkinliğimizde hem sizlerle sohbet ortamı yaratmak hem de Fakültemiz web sayfasındaki mezun menüsünde yer alan mezuniyet sonrası değerlendirme anketinin paylaşımı amaçlanmıştır. Toplantıya Dekanlık Yönetimi ve Mezun Komisyonu üyeleri de katılacaktır.

      Fakültemizin mezuniyet öncesi tıp eğitimi programının yönetilmesinde ve programın güncellenmesinde siz değerli mezunlarımızın görüşleri ve deneyimleri doğrultusunda geri bildirimleri son derece önemlidir.

    Fakültemiz mezuniyet öncesi tıp eğitimi programı “Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu”nun değerlendirmesi sonucunda “Tıp Eğitimi Programlarını Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği” tarafından 2019 yılında 2. kez 6 yıllığına akredite edilmişti. Kalite ve akreditasyon çalışmalarında, daha da önemlisi mevcut ve gelecek dönem öğrencilerimizin tıp eğitimi programının geliştirilmesinde sizlerin de katkısı çok değerli olacaktır.

       Etkinliğimize katılmanızı önemle rica eder, bu vesileyle 14 Mart Tıp Bayramınızı kutlarım.

 

                                                                                                                                   Prof. Dr. Ahmet Hakan Öztürk

                                                                                                                                                        Dekan  

Toplantı Linki:

Tıp Fakültesi [KURUMSAL] is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Fakültemiz mezunları ile sohbet ve web sayfamızdaki mezun menüsündeki Mezun Bilgi Formu ve Mezuniyet Sonrası Değerlendirme Anketinin paylaşılması
Time: Mar 18, 2021 08:00 PM Istanbul

Join Zoom Meeting
https://mersin-edu.zoom.us/j/96486415199?pwd=aEE0WDJBcWxDU0lpUERmSzdhaFRWQT09

Meeting ID: 964 8641 5199
Passcode: 005689  • 2021-03-17 11:41:11
  • 1630

Actual Announcements