Tubitak Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı Sonuçları


TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından yürütülen “2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” 2023/1 dönemi kapsamında yapılan başvuruların destek sonuçları açıklandı.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulumuz Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencilerimiz ve Öğr. Gör. Dr. Mehmet Enes Salkın danışmanlığında hazırlanan projeler TUBİTAK tarafından kabul görerek onay almıştır. 

"Depremden Etkilenen Engelli Bireylerin Yaşam Koşullarının Değerlendirilmesi: Hatay Örneği" Projesinin ekibi; Yürütücü Senem Okan, Proje Ortakları ise Tuğba Gül Uzuğ ve Belma Ayna isimli Sosyal Hizmetler bölümü ikinci öğretim öğrencilerimizden oluşmaktadır. 

"Yerel Yönetimlerin Yaşlı Hizmetlerinin Değerlendirilmesi: Mersin Büyükşehir Belediyesi Örneği" Projesinin ekibi; Yürütücü Ergüder Moroğlu, Proje Ortakları ise Barış Sungur ve Uğur Oral isimli Sosyal Hizmetler bölümü ikinci öğretim öğrencilerimizden oluşmaktadır. 

Proje başvurusunun hazırlanması ve kabul alma sürecinde emeği geçen Akademik Danışman hocamız Öğr. Gör. Dr. Mehmet Enes Salkın ve proje yürütücüsü ve ortakları öğrencilerimiz tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Yönetimi

  • 2023-10-05 10:52:17
  • 977

"A World University In The Light of Science and Modernity"