Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Tarafından Organize Edilen Türkiye'nin Birikimi, Cuma Seminerleri'nde Konuşmacı Oldu

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Girişim Limanı Müdürü Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Tarafından Organize Edilen Türkiye'nin Birikimi, Cuma Seminerleri etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldı.

25 mart Cuma günü yoğun bir katılımla çevrim içi olarak gerçekleştirilen ve  “Sosyal Girişimcilik ve İnovasyon” konusunun konuşulduğu etkinlikte söz alan Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu; katılımcılardan gelen girişimcilik, sosyal girişimcilik ve inovasyon konulu sorulara cevap verdi. Üniversitemiz Girişim Limanı’nı da katılımcılara tanıtan Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu, öğrencilerimizin Girişim Limanı’nı ziyaret etmek ve merkezdeki çalışma olanaklarından da faydalanmak istediklerini dile getirdi.

Etkinlik sonunda, konuşmaları için Doç. Dr. Duygu Hıdıroğlu’na teşekkürlerin ileten Üniversitemiz İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdal Baykan, İslami İlimler Fakültesi’nde “Sosyal Girişimcilik” dersinin açılmasının faydalı olacağını ifade ederek sözlerini tamamladı.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2022-03-31 14:46:42
  • 771

Actual News