Üniversitemiz Öğretim Üyeleri ve Elemanları, 9. Ulusal 1. Uluslararası Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresinden Birincilik Ödülü Aldı

slide background

Meü

slide background

Meü23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 9.Ulusal 1.Uluslararası Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresinde “Sözel Bildiri Birincilik Ödülü” Üniversitemizde gerçekleştirilen ortak çalışmaya verildi. 

Üniversitemiz Hemşirelik Fakültesi, Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Gülay Altun Uğraş ve Arş. Gör. Canan Kanat; İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Recep Ünal ve Arş.  Gör.  Servet Can Dönmez; Tıp Fakültesi, Biyoistatistik ve Tıbbi   Bilişim   Anabilim   Dalı  öğretim üyesi Prof. Dr. Bahar Taşdelen ve  Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Fehmi Volkan Öztuna'nın ortak çalışması olan “Rotator Manşet Onarımı Yapılan Hastalarda Video Destekli Eğitimin Üst Ekstremite Sorunları ve İşlevlerine Etkisi” başlıklı bildiri, “Sözel Bildiri Birincilik Ödülü”ne layık görüldü.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2019-11-07 14:40:47
  • 2041