Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Temel Seviye Robotik Kodlama Eğitimini Tamamlayan Öğrencilere Katılım Belgelerini Verdi

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

MeüÜniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi  tarafından 1-12 Temmuz tarihlerinde Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Bilgisayar Laboratuvarında düzenlenen “Arduino ile Temel Seviye Robotik Kodlama”  eğitimini tamamlayan ilk ve orta öğretim öğrencilerine katılım belgeleri takdim edildi.

12 Temmuz Cuma günü Eğitim Fakültesi Prof. Dr. Ahmet Çamsarı Konferans Salonunda düzenlenen törene, Rektör Danışmanı ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Mehmet Özdemir, akademik personel, öğrenciler ile velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende konuşma yapan Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade “Sürekli Eğitim Merkezi olarak her alanda her konuda ücretli/ücretsiz yerel, bölgesel, ulusal, uluslararası düzeyde katılım/sertifika belgeli eğitim ve öğretim programları, kurslar, seminerler, konferanslar, pedagojik formasyon ve benzeri etkinlikler düzenlemekteyiz.’’ İfadelerine yer verdi. Eğitimi veren akademik personele de teşekkür eden Doç. Dr. Kadızade, “Arduino ile Temel Seviye Robotik Kodlama”nın günümüzde ve gelecekte çok önemli bir boyuta geleceğinin altını çizdi.

Eğitimi tamamlayan 12 öğrenciye katılım belgeleri Rektör Danışmanı ve Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Mehmet Özdemir ve akademik personel tarafından verildi.

Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı Öğr. Üyesi Doç. Dr. Serkan Şendağ ve Volkan Aktaş’a verdikleri eğitim ve katkılarından dolayı Doç. Dr. Esma Dumanlı Kadızade ve Prof. Dr. Soner Mehmet Özdemir tarafından teşekkür belgesi ve çiçek takdim edildi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2019-07-12 15:09:32
  • 2443