Üsimp Ulusal Patent Fuarı ve Üniversite-sanayi İşbirliği Ulusalkongresi Programı

slide background

MeüÜSİMP Ulusal Patent Fuarı ve Kongresi 2018 yılında 14 – 15 Kasım 2018 tarihlerinde, önceki yıllarda olduğu gibi, İstanbul’da Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecektir. 2018 yılında düzenlenecek olan organizasyonumuz geçen yıllardan farklı olarak Kongre ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

ÜSİMP Ulusal Patent Fuarı ve Kongresi 2018’de Teknoloji Transfer Ofislerinin patent portföylerini sunmalarına imkan tanımak ve Sanayi Ar-Ge merkezlerinin de patentlerini /ürünlerini ve Ar-Ge / İnovasyon çalışmalarını sergilemelerine de fırsat vermekle kalmayacak organizasyon kapsamında kaliteli bilimsel içeriğiyle bir kongre de gerçekleşecektir.

Etkinliğin sözlü sunumlar kısmında da hem Üniversite TTO’ları hem de Ar-Ge Merkezleri sergileyecekleri patentlerini, ürünlerini ve Ar-Ge inovasyon çalışmalarını sunabileceklerdir. Ayrıca, TTO’lar aracılığı ile Ar-Ge Merkezi yöneticileri, TTO’lar ve akademisyenler ile ilgi alanları ve uzmanlıklarına göre randevulaşıp olası işbirlikleri için ikili görüşmeler yapabileceklerdir.

Programın detaylarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.


  • 2018-10-10 10:43:17
  • 1968

Actual News