Türsab İl Yönetiminden Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’ya Ziyaret

slide background

Meü


Ağustos ayında göreve başlayan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Mersin Yöre Temsil Kurulu Başkanı Hakan Bayındır ile yönetim kurulu üyeleri Dilek Dere ve Efe Kırmızer, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı’yı makamında ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, yeni yönetimin ilimiz,  bölgemiz ve ülkemiz turizmine hayırlı olmasını dilediğini ifade etti. Turizm sektörünün diğer sektörlerle bağlantılı yapısı nedeniyle ülkemizin ekonomik kalkınmasında büyük önem taşıdığına vurgu yapan Rektörümüz Prof. Dr. Çamsarı, özellikle son yıllarda iç turizmde yaşanan yoğunluğa dikkat çekti. Bu kapsamda Mersin’in de  turizmden hak ettiği payı alması için Üniversitemizin var gücüyle çalıştığına değinen Rektörümüz Çamsarı, TÜRSAB il yöneticilerine yeni dönemde başarılar diledi.

TÜRSAB Mersin Yöre Temsil Kurulu Başkanı Hakan Bayındır ise “Turizm sektörümüz özellikle son üç yılda gelişme gösterdi. Yatırımcılar da yerli turizmin değeri daha net anladı. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bölgemiz ve ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2018-09-03 16:18:34
  • 943