2017-2018 Bahar Dönemi Bütünleme Sınav Programı

++

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018 

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

 

BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

03/04/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TD 102

TÜRK DİLİ II      

TEKİN TAN

21.05.2018

11.00

103

TBT 110

GRAFİK ANİMASYON

İ. ESKİDEMİR

22.05.2018

10.00

103

TBT 106

WEB TAS. TEMELLERİ

İ. ESKİDEMİR

22.05.2018

11.00

103

TBT 104

NESNE TABANLI PROGRAM

ERAY MERT TEKİN

23.05.2018

11.00

103

TBT 108

VERİ TABANI

ERAY MERT TEKİN

23.05.2018

13.00

103

YD 102

YABANCI DİL II

FİLİZ SARIATİLLA

23.05.2018

14.00

103

TBT 102

MESLEKİ MATEMATİK

MATEMATİK II

Ö.ÖZBİLEN

25.05.2018

09.00

103

AİT 102

ATATÜRK İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

25.05.2018

13.00

Z-2

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. SINIF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TBT 210

BİLG. BAKIM ONARIM

E. BİLİSTER

21.05.2018

13.00

103

TBT 206

AĞ TEMELLERİ

E. BİLİSTER

21.05.2018

13.30

103

TBT 216

WEB PROJE YÖNETİMİ (A, B)

E. BİLİSTER

21.05.2018

14.00

LAB 3

TBT 204

SİSTEM ANALİZİ TASARIMI (A, B)

E.BİLİSTER

21.05.2018

14.30

LAB 3

TBT 202

GÖRSEL PROGRAMLAMA

İ. ESKİDEMİR

22.05.2018

13.00

103

TBT 208

İNTERNET PROGRAMCILIĞI II

İ.ESKİDEMİR

22.05.2018

14.00

103

TBT 218

KALİTE GÜVENCESİ VE STANDARTLARI

RUKİYE ÖZKAN

23.05.2018

15.00

103

 

EMİNE BİLİSTER

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018.

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ –                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI)

 

 

 

BÜTÜNLEMESINAV PROGRAMI

 

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.SINIF ( A-B )

 

 

 

TBY112

MESLEKİ YAZIŞMALAR

E. BAHAR

21.05.2018

10.00

Z-3

TBY105

İLETİŞİM

E. BAHAR

21.05.2018

11.00

Z-3

TD 102

TÜRK DİLİ II

T.TAN

21.05.2018

13.00

Z-3

TBY102

İŞLETME II

E. BAHAR

22.05.2018

10.00

Z-1

ENF 108

BİLGİSAYAR BECERİ UYG.

H.İPEK

22.05.2018

11.00

Z-3

TBY108

ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ

H.İPEK

22.05.2018

13.00

Z-1

TBY110

DOSYALAMA ARŞİVLEME

C. TEZEL

23.05.2018

10.00

Z-3

TBY106

EKONOMİ II

B. EFE

24.05.2018

10.00

Z-3

YD 102

YABANCI DİL-II

G. EROL

25.05.2018

10.00

Z-3

AİT 102

ATA. İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

25.05.2018

13.00

Z-2

 

 

2.SINIF ( A-B )

 

 

 

TBY212

BİLGİ YÖNETİMİ

C. TEZEL

21.05.2018

14.00

Z-3

TBY208

TOPLANTI YÖNETİMİ

C. TEZEL

21.05.2018

15.00

Z-3

TBS 216

ÇALIŞMA PSİKOLOJİSİ

H. İPEK

22.05.2018

13.00

Z-3

TBY206

TEKNOLOJİ KULLANIMI

H. İPEK

22.05.2018

14.00

Z-1

TBY202

KAMU ÖZEL KESİM YAPISI

C. TEZEL

23.05.2018

13.00

Z-3

TBY228

SEKTÖR UYGULAMALARI

C.TEZEL

23.05.2018

14.00

Z-3

TBY230

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. II

E. BAHAR

24.05.2018

11.00

101

TBY204

HALKLA İLİŞKİLER

C. TEZEL

24.05.2018

13.00

Z-3

TBY210

MESLEKİ YAB. DİL  II

G. EROL

25.05.2018

14.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ / GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ - ÖRGÜN

                           BÜTÜNLEMEPROGRAMI

02/05/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Gözetmenler ve Sınav Salonları

 

 

2.SINIF

 

 

 

TGT212

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

09.30

203

203

 

 

 

 

 

 

 

ÖĞR. GÖR. KUDDİS BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018

DÖNEMİ 

:BAHARBÜTÜNLEME

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: TASARIM BÖLÜMÜ MODA TASARIM PROGRAMI

 

FİNALSINAV PROGRAMI

26/03/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

I.SINIF

 

 

 

TMT 104

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ II(A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

08.15

203

TMT 104

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ II (B)

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

08.15

201

TMT108

GİYSİ TARİHİ

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

09.30

201

TMT 118

MODA RESMİ İLLÜSTRASYONU (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

10.00

203

TMT118

MODA RESMİ İLLÜSTRASYONU (B)

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

10.00

201

TMT 110

MESLEKİ TEKNİK ÇİZİM

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

10.30

203

TMT110

MESLEKİ TEKNİK ÇİZİM

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

10.30

201

TMT122

EV TEKSTİLİ TASARIMI

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

11.00

203

TMT124

RENK BİLGİSİ

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

11.00

201

YD102

YABANCI DİL I

GAMZE EROL

22.05.2018

09.00

201

TD 102

TÜRK DİLİ II

TEKİN TAN

22.05.2018

13.00

Z-2

TMT106

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ II

KUDDISİ BÜYÜKAKILLI

23.05.2018

11.00

204

TMT102

MESLEKİ MATEMATİK

ERHAN KAYA

24.05 2018

11.00

201

AIT102

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

GÖNÜL PERVAZ

25.05.2018

13.00

Z-2

 

 

 

 

 

 

 

 

II.SINIF

 

 

 

TMT202

GİYSİ TASARIMI II (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

13.00

203

TMT202

GİYSİ TASARIMI II (B)

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

13.00

201

TMT206

ÜRETİM PLANLAMASI

NESRİN GÜRASLAN

21.05.2018

9.30

201

TMT208

PROJE GELİŞTİRME

YILDIZ ÇOPUROĞLU

21.05.2018

11.30

203

TMT212

DRAPAJ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

22.05.2018

10.00

203

TMT212

DRAPAJ

NESRİN GÜRASLAN

22.05.2018

10.00

201

TMT 204

GİYSİ ÜRETİMİ II (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

22.05.2018

11.00

203

TMT 204

GİYSİ ÜRETİMİ II (B)

NESRİN GÜRASLAN

22.05.2018

11.00

201

TMT210

KİŞİYE ÖZEL GİYSİ TASARIMI (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

22.05.2018

11.30

203

TMT210

KİŞİYE ÖZEL GİYSİ TASARIMI (B)

NESRİN GÜRASLAN

22.05.2018

11.30

201

TMT222

DOKUMA ANALİZİ

CENAP ÖZGÜN

22.05.2018

13.00

201

TMT230

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKSTİL TASARIMI (A-B)

KUDDISİ BÜYÜKAKILLI

23.05.2018

13.00

204

Öğr. Gör. Yıldız ÇOPUROĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: MUHASEBE VE VERGİ UYG. PROG.

 

BÜTÜNLEMESINAV PROGRAMI

31/03/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

I. SINIF

 

 

 

TD 102

TÜRK DİLİ - II

TEKİN TAN

21.05.2018

10.00

105

TMV 112

TİCARET HUKUKU

ŞULE GÜNGÖR

21.05.2018

11.00

Z - 1

YD 102

YABANCI DİL – II

GAMZE EROL

22.05.2018

10.00

Z - 1

TMV 102

GENEL MUHASEBE – II

FULYA ÖZKAN BAKMAY

22.05.2018

13.00

Z - 1

TMV 108

MAKRO EKONOMİ A

AHMET ŞAHİN

22.05.2018

14.00

105

AİT 102

ATATÜRK İ.İ.T. – I

YAFES ERDOĞAN

23.05.2018

11.00

Z - 1

TMV 108

MAKRO EKONOMİ B

BEKİR EFE

23.05.2018

15.00

Z - 1

TMV 110

TİCARİ MATEMATİK

ERHAN KAYA

24.05.2018

13.00

Z - 1

TMV 114

İSTATİSTİK

ERHAN KAYA

24.05.2018

14.00

Z - 1

ENF 118

BİLGİSAYAR B. VE U. - II

ÖMER ÖZBİLEN

25.05.2018

10.00

Z - 1

 

 

II. SINIF

 

 

 

TMV 220

DIŞ TİCARET İŞ. MUH.

FULYA ÖZKAN BAKMAY

21.05.2018

13.00

105

TMV 240

VERGİ VE SOSYAL GÜV.

ŞULE GÜNGÖR

22.05.2018

11.00

105

TMV 224

KONAKLAMA MUHASEBESİ

CENK KIRITOĞLU

23.05.2018

13.00

105

TMV 248

TÜRK VERGİ SİSTEMİ

CENK KIRITOĞLU

23.05.2018

14.00

105

TMV 202

PAKET PROGRAMLAR - II

ŞULE GÜNGÖR

24.05.2018

11.00

LAB - 2

TMV 206

MUHASEBE DENETİMİ

FULYA ÖZKAN BAKMAY

24.05.2018

13.00

105

TMV 216

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ

BURCU AKDAĞLI

25.05.2018

11.00

105

TMV 228

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK.

FULYA ÖZKAN BAKMAY

25.05.2018

13.00

105

 

ÖĞR. GÖR. CENK KIRITOĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  PAZARLAMA PROGRAMI    

 

BÜTÜNLEME  SINAV PROGRAMI

06/04/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1. SINIF

 

 

 

TPD 114

İLETİŞİM

E.BEZEK

21.05.2017

11.00

Z-2

TPD 104

İSTATİSTİK

B.EFE

21.05.2018

10.00

Z-2

ENF 124

BİLGİSAYAR BECERİ VE UYG.

HATİCE İPEK

22.05.2018

10.00

Z-2

TD 102

TÜRK DİLİ II.

TEKİN TAN

22.05.2018

13.00

Z-2

TPD 104

PAZARLAMA İLK.II.

EBRU BEZEK

22.05.2018

14.00

Z-2

TPD 116

ÇEVRE KORUMA

K. BÜYÜAKILLI

23.05.2018

13.00

Z-2

TD 102

İŞLETME YÖNETİMİ II.

B.EFE

23.05.2018

14.00

Z-2

YD 102

YABANCI DİL II.

GAMZE EROL

23.05.2018

13.00

Z-2

TPD 108

PAZARLAMA MEVZUATI

BEKİR EFE

25.05.2018

11.00

Z-2

AİT 102

ATATÜRK İLKELERİ VE INKILAP TARİHİ I.

G.PERVAZ

25.05.2018

13.00

Z-2

 

 

2. SINIF

 

 

 

TPD 212

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI

E.BEZEK

21.05.2018

13.00

102

TPD 202

SATIŞ GÜCÜ EĞİTİMİ

E.BEZEK

21.05.2018

14.00

102

TPD 216

SATIŞ SAHA PLANLAMA

EBRU BEZEK

22.05.2018

09.00

102

TPD 210

MESLEKİ YABANCI DİL

EBRU BEZEK

22.05.2018

11.00

102

TPD 208

PERAKENDE YÖNETİMİ

RUKİYE ÖZKAN

23.05.2018

10.00

102

TPD 206

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKN

E. BEZEK

23.05.2018

15.00

102

TPD 204

İHRACAT TEKN.

BEKİR EFE

24.05.2018

15.30

102

TPD 218

REKLAMCILIK

BEKİR EFE

24.05.2018

14.00

102

TPD 214

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

BEKİR EFE

25.05.2018

15.00

102

 

ÖĞR. GÖR. BEKİR EFE

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ / TEKSTİL TEKNOLOJİSİ - ÖRGÜN

BÜTÜNLEMEPROGRAMI

02/04/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.    SINIF

 

 

 

TTT 106

YapayLifler

CenapÖzgün

21.05.2018

10.00

201

TTT 114

NumuneKabulüveHazırlık

CenapÖzgün

21.05.2018

11.00

104

TTT 118

ÖrmeTeknolojisi

CenapÖzgün

21.05.2018

13.00

104

TTT 116

KimyasalTestler

KuddisBüyükakıllı

22.05.2018

10.00

104

TD 102

Türk Dili

Tekin Tan

22.05.2018

13.00

Z-2

TTT 110

TerbiyeTeknolojisi

KuddisBüyükakıllı

23.05.2018

13.00

204

TTT 102

KonfeksiyonTestleri

KuddisBüyükakıllı

23.05.2018

15.00

104

TTT 112

KonfeksiyonTeknolojisi

CenapÖzgün

24.05.2018

10.00

104

TTT 104

İstatistik

CenapÖzgün

24.05.2018

11.00

104

TTT 108

YapayLifTestleri

CenapÖzgün

24.05.2018

13.00

104

TTT 120

İplikTestleri

CenapÖzgün

24.05.2018

14.00

TEKS.LAB.

YD 102

YabancıDil

Gamze Erol

25.05.2018

11.00

201

ATA 102

AtatürkİlkeleriveİnkılâpTarihi

Gönül Pervaz

25.05.2018

13.00

Z-2

 

 

2.    SINIF

 

 

 

TTT204

HalıTestleri

CenapÖzgün

21.05.2018

09.00

104

TTT202

ÖrmeKumaş, HavluveÇorapTestleri

CenapÖzgün

21.05.2018

14.00

104

TTT 216

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

 

KuddisBüyükakıllı

22.05.2018

11.00

104

TTT 210

 

BoyutsalDeğişimveGörünümTestleri

KuddisBüyükakıllı

22.05.2018

14.00

104

TTT 214

 

Tekstil Bitim İşlemleri Testleri-II

 

KuddisBüyükakıllı

23.05.2018

11.00

104

TTT 212

RenkHaslıkTestleri II

 

KuddisBüyükakıllı

23.05.2018

14.00

104

TTT 208

 

LifTestleri II

 

CenapÖzgün

 

24.05.2018

09.00

104

TTT 206

Tekstilİşletme Lab.Uygulamaları-II

 

CenapÖzgün

24.05.2018

15.00

104

TTT 218

İşletmeYönetimi

BekirEfe

25.05.2018

14.00

104

 

ÖĞR. GÖR. KUDDİS BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)


  • 2018-05-07 16:24:47
  • 543

Güncel Duyurular