***2017-2018 Bahar Dönemi Final Sınav Programı***

++

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018 

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

 

DÖNEM SONU SINAV PROGRAMI

03/04/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TBT 110

GRAFİK ANİMASYON

İ. ESKİDEMİR

02.05.2018

09.30

103

TBT 106

WEB TAS. TEMELLERİ

İ. ESKİDEMİR

02.05.2018

10.30

103

TBT 102

MESLEKİ MATEMATİK

MATEMATİK II

Ö.ÖZBİLEN

03.05.2018

10.00

Z-2

TBT 104

NESNE TABANLI PROGRAM

ERAY MERT TEKİN

03.05.2018

11.00

103, Z-1

AİT 102

ATATÜRK İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

04.05.2018

09.00

103

TBT 108

VERİ TABANI

ERAY MERT TEKİN

04.05.2018

10.00

103

TD 102

TÜRK DİLİ II      

TEKİN TAN

07.05.2018

11.00

103

YD 102

YABANCI DİL II

FİLİZ SARIATİLLA

08.05.2018

11.00

103

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. SINIF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TBT 210

BİLG. BAKIM ONARIM

E. BİLİSTER

02.05.2018

13.30

Z-1, Z-2

TBT 206

AĞ TEMELLERİ

E. BİLİSTER

02.05.2018

14.00

Z-1

TBT 202

GÖRSEL PROGRAMLAMA

İ. ESKİDEMİR

03.05.2018

09.00

103, Z-1, Z-3

TBT 216

WEB PROJE YÖNETİMİ (A, B)

E. BİLİSTER

03.05.2018

08.00

LAB 3

TBT 204

SİSTEM ANALİZİ TASARIMI (A, B)

E.BİLİSTER

04.05.2018

08.00

LAB 3

TBT 208

İNTERNET PROGRAMCILIĞI II

İ.ESKİDEMİR

07.05.2018

13.00

103, Z-3

TBT 218

KALİTE GÜVENCESİ VE STANDARTLARI

RUKİYE ÖZKAN

09.05.2018

13.00

103

 

EMİNE BİLİSTER

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018.

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ –                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI)  

 

 

 

FİNAL SINAV PROGRAMI

 

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

 

 

 

 

 

 

1.      SINIF ( A )

 

 

 

TBY112

MESLEKİ YAZIŞMALAR

E. BAHAR

02.05.2018

10.00

Z-3

TBY105

İLETİŞİM

E. BAHAR

02.05.2018

13.00

Z-3

TBY108

ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ

H.İPEK

03.05.2018

10.00

Z-1

TBY106

EKONOMİ II

B. EFE

04.05.2018

10.00

Z-3

AİT 102

ATA. İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

04.05.2018

13.00

Z-3

YD 102

YABANCI DİL-II

G. EROL

07.05.2018

10.00

Z-3

TBY102

İŞLETME II

E. BAHAR

08.05.2018

10.00

Z-1

ENF 108

BİLGİSAYAR BECERİ UYG.

H.İPEK

08.05.2018

14.00

Z-3

TD 102

TÜRK DİLİ II

T.TAN

09.05.2018

10.30

Z-3

TBY110

DOSYALAMA ARŞİVLEME

C. TEZEL

10.05.2018

10.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

 

 

1.SINIF (B )

 

 

 

TBY112

MESLEKİ YAZIŞMALAR

E. BAHAR

02.05.2018

11.00

101

TBY105

İLETİŞİM

E. BAHAR

02.05.2018

13.30

101

TBY108

ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ

H.İPEK

03.05.2018

11.00

Z-1

TBY106

EKONOMİ II

B. EFE

04.05.2018

11.00

Z-3

AİT 102

ATA. İLK. İNK. TARİHİ II

G. PERVAZ

04.05.2018

14.00

Z-3

YD 102

YABANCI DİL-II

G. EROL

07.05.2018

11.00

Z-3

TBY102

İŞLETME II

E. BAHAR

08.05.2018

10.30

101

ENF 108

BİLGİSAYAR BECERİ UYG.

H.İPEK

08.05.2018

15.00

Z-1

TD 102

TÜRK DİLİ II

T.TAN

09.05.2018

11.30

Z-3

TBY110

DOSYALAMA ARŞİVLEME

C. TEZEL

10.05.2018

11.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)

 

 

 

 

 

 

EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK HİZMETLERİ BÖLÜMÜ –                      BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI) 

 

 

 

2.SINIF (A)

 

 

 

TBS 216

ÇALIŞMA PSİKOLOJİSİ

H. İPEK

02.05.2018

09.00

Z-3

TBY206

TEKNOLOJİ KULLANIMI

H. İPEK

02.05.2018

13.00

Z-1

TBY210

MESLEKİ YAB. DİL  II

G. EROL

03.05.2018

13.00

Z-3

TBY202

KAMU ÖZEL KESİM YAPISI

C. TEZEL

07.05.2018

13.00

Z-3

TBY228

SEKTÖR UYGULAMALARI

C.TEZEL

08.05.2018

11.00

Z-3

TBY230

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. II

E. BAHAR

08.05.2018

14.00

1012

TBY204

HALKLA İLİŞKİLER

C. TEZEL

09.05.2018

13.00

Z-3

TBY212

BİLGİ YÖNETİMİ

C. TEZEL

10.05.2018

13.00

Z-3

TBY208

TOPLANTI YÖNETİMİ

C. TEZEL

10.05.3018

15.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.SINIF (B)

 

 

 

TBY206

TEKNOLOJİ KULLANIMI

H. İPEK

02.05.2018

13.00

Z-1

TBY210

MESLEKİ YAB. DİL  II

G. EROL

03.05.2018

14.00

Z-3

TBY202

KAMU ÖZEL KESİM YAPISI

C. TEZEL

07.05.2018

14.00

Z-3

TBY228

SEKTÖR UYGULAMALARI

E. BAHAR

08.05.2018

11.00

Z-3

TBY230

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. II

E. BAHAR

08.05.2018

15.00

Z-3

TBY204

HALKLA İLİŞKİLER

C. TEZEL

09.05.2018

14.00

101

TBY212

BİLGİ YÖNETİMİ

C. TEZEL

10.05.2018

14.00

Z-3

TBY208

TOPLANTI YÖNETİMİ

C. TEZEL

10.05.3018

16.00

Z-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018        

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ / GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİSİ - ÖRGÜN    

                                                             FİNAL  PROGRAMI

02/05/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

2.SINIF

 

 

 

TGT212

YILDIZ ÇOPUROĞLU

03.05.2018

09.30

203

203

 

 

 

 

 

 

 

ÖĞR. GÖR. KUDDİS BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017/ 2018           

DÖNEMİ 

: BAHAR FİNAL SINAVI

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TASARIM BÖLÜMÜ MODA TASARIM PROGRAMI    

 

 FİNAL  SINAV PROGRAMI

26/03/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

I.SINIF

 

 

 

TMT 104

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ II( A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

2.05.2018

08.15

203

TMT 104

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ II (B)

NESRİN GÜRASLAN

2.05.2018

08.15

201

TMT 118

MODA RESMİ İLLÜSTRASYONU (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

2.05.2018

10.00

203

TMT118

MODA RESMİ İLLÜSTRASYONU (B)

NESRİN GÜRASLAN

2.05.2018

10.00

201

TMT 110

MESLEKİ TEKNİK ÇİZİM

YILDIZ ÇOPUROĞLU

3.05.2018

09.00

203

TMT110

MESLEKİ TEKNİK ÇİZİM

NESRİN GÜRASLAN

3.05.2018

09.00

201

TMT122

EV TEKSTİLİ TASARIMI

YILDIZ ÇOPUROĞLU

3.05.2018

10.00

203

TMT124

RENK BİLGİSİ

NESRİN GÜRASLAN

3.05.2018

10.00

201

AIT102

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

GÖNÜL PERVAZ

4.05.2018

10.00

201

TMT106

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ II

KUDDISİ BÜYÜKAKILLI

4.05.2018

11.00

204

TMT108

GİYSİ TARİHİ

NESRİN GÜRASLAN

7.05.2018

09.30

201

YD102

YABANCI DİL I

GAMZE EROL

7.05.2018

13.00

201

TD 102

TÜRK DİLİ II

TEKİN TAN

8.05.2018

13.00

Z-2

TMT102

MESLEKİ MATEMATİK

ERHAN KAYA

10.05 2018

11.00

201

 

 

 

 

 

 

 

 

II.SINIF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TMT212

DRAPAJ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

2.05.2018

11.00

203

TMT212

DRAPAJ

NESRİN GÜRASLAN

2.05.2018

11.00

201

TMT202

GİYSİ TASARIMI II (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

2.05.2018

13.00

203

TMT202

GİYSİ TASARIMI II (B)

NESRİN GÜRASLAN

2.05.2018

13.00

201

TMT206

ÜRETİM PLANLAMASI

NESRİN GÜRASLAN

3.05.2018

11.00

201

TMT208

PROJE GELİŞTİRME

YILDIZ ÇOPUROĞLU

3.05.2018

11.30

203

TMT230

BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEKSTİL TASARIMI (A-B)

KUDDISİ BÜYÜKAKILLI

4.05.2018

13.00

204

TMT 204

GİYSİ ÜRETİMİ II (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

7.05.2018

10.00

203

TMT 204

GİYSİ ÜRETİMİ II (B)

NESRİN GÜRASLAN

7.05.2018

10.00

201

TMT222

DOKUMA ANALİZİ

CENAP ÖZGÜN

7.05.2018

10.30

201

TMT210

KİŞİYE ÖZEL GİYSİ TASARIMI (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

7.05.2018

11.30

203

TMT210

KİŞİYE ÖZEL GİYSİ TASARIMI (B)

NESRİN GÜRASLAN

7.05.2018

11.30

201

Öğr. Gör. Yıldız ÇOPUROĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017 / 2018

DÖNEMİ 

:BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: MUHASEBE VE VERGİ UYG. PROG.

 

FİNALSINAV PROGRAMI

31/03/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

I. SINIF

 

 

 

AİT 102

AİT 102

ATATÜRK İ. İ. T. – I A

ATATÜRK İ. İ. T. -- I B

YAFES ERDOĞAN

02.05.2018

02.05.2018

10.00

11.00

Z - 1

Z - 1

ENF 118

ENF 118

BİLGİSAYAR B. VE U. - II A

BİLGİSAYAR B. VE U. - II B

ÖMER ÖZBİLEN

03.05.2018

03.05.2018

11.00

11.00

105

105

YD 102

YD 102

YABANCI DİL – II A

YABANCI DİL – II B

GAMZE EROL

03.05.2018

03.05.2018

15.00

16.00

Z - 1

Z - 1

TD 102

TÜRK DİLİ - II A

TEKİN TAN

07.05.2018

10.00

Z-1

TMV 112

TMV 112

TİCARET HUKUKU A

TİCARET HUKUKU B

ŞULE GÜNGÖR

07.05.2018

07.05.2018

13.00

14.00

Z - 1

Z - 1

TMV 102

TMV 102

GENEL MUHASEBE – II A

GENEL MUHASEBE – II B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

08.05.2018

08.05.2018

13.00

14.00

Z - 1

Z - 1

TMV 108

MAKRO EKONOMİ A

AHMET ŞAHİN

09.05.2018

15.00

105

TMV 108

MAKRO EKONOMİ B

BEKİR EFE

09.05.2018

15.00

Z - 1

TMV 110

TMV 110

TİCARİ MATEMATİK A

TİCARİ MATEMATİK B

ERHAN KAYA

10.05.2018

10.05.2018

13.00

14.00

Z - 1

Z - 1

TMV 114

TMV 114

İSTATİSTİK A

İSTATİSTİK B

ERHAN KAYA

10.05.2018

10.05.2018

15.00

16.00

Z - 1

Z - 1

 

 

II. SINIF

 

 

 

TMV 224

TMV 224

KONAKLAMA MUHASEBESİ A

KONAKLAMA MUHASEBESİ B

CENK KIRITOĞLU

02.05.2018

02.05.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 202

TMV 202

PAKET PROGRAMLAR - II A

PAKET PROGRAMLAR - II B

ŞULE GÜNGÖR

03.05.2018

03.05.2018

10.00

11.00

LAB - 2

LAB - 2

TMV 216

TMV 216

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ A

MALİ TABLOLAR VE ANALİZ B

BURCU AKDAĞLI

04.05.2018

04.05.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 228

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. A

ARAŞTIRMA YÖN. VE TEK. B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

07.05.2018

07.05.2018

11.00

11.00

105

105

TMV 220

TMV 220

DIŞ TİCARET İŞ. MUH. A

DIŞ TİCARET İŞ. MUH. B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

07.05.2018

07.05.2018

14.00

15.00

105

105

TMV 240

TMV 240

VERGİ VE SOSYAL GÜV. A

VERGİ VE SOSYAL GÜV. B

ŞULE GÜNGÖR

08.05.2018

08.05.2018

10.00

11.00

105

105

TMV 248

TMV 248

TÜRK VERGİ SİSTEMİ A

TÜRK VERGİ SİSTEMİ B

CENK KIRITOĞLU

09.05.2018

09.05.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 206

TMV 206

MUHASEBE DENETİMİ A

MUHASEBE DENETİMİ B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

10.05.2018

10.05.2018

10.00

11.00

105

105

 

ÖĞR. GÖR. CENK KIRITOĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  PAZARLAMA PROGRAMI    

 

FİNAL  SINAV PROGRAMI

06/04/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1. SINIF

 

 

 

TPD 114

İLETİŞİM

E.BEZEK

02.05.2017

11.00

Z-2

TPD 104

PAZARLAMA İLK. II

EBRU BEZEK

03.05.2018

13.00

Z-2

TPD 116

ÇEVRE KORUMA

K. BÜYÜAKILLI

03.05.2018

15.00

Z-2

TD 102

İŞLETME YÖNETİMİ II

B.EFE

04.05.2018

13.00

Z-2

AİT 102

ATATÜRK İLKELERİ VE INKILAP TARİHİ II

G.PERVAZ

04.05.2018

15.00

Z-2

YD 102

YABANCI DİL II

GAMZE EROL

07.05.2018

14.00

Z-2

TD 102

TÜRK DİLİ II

TEKİN TAN

08.05.2018

13.00

Z-2

ENF 124

BİLGİSAYAR BECERİ VE UYG.

HATİCE İPEK

08.05.2018

14.00

Z-2

TPD 104

İSTATİSTİK

B.EFE

09.05.2018

10.00

Z-2

TPD 108

PAZARLAMA MEVZUATI

BEKİR EFE

10.05.2018

11.00

Z-2

 

 

 

 

 

 

 

 

2. SINIF

 

 

 

TPD 212

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI

E.BEZEK

02.05.2018

13.00

102

TPD 202

SATIŞ GÜCÜ EĞİTİMİ

E.BEZEK

03.05.2018

10.00

102

TPD 216

SATIŞ SAHA PLANLAMA

EBRU BEZEK

04.04.2018

09.00

102

TPD 210

MESLEKİ YABANCI DİL

EBRU BEZEK

04.05.2018

11.00

102

TPD 208

PERAKENDE YÖNETİMİ

RUKİYE ÖZKAN

07.05.2018

10.00

102

TPD 206

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKN

E. BEZEK

07.05.2018

15.00

102

TPD 204

İHRACAT TEK.

BEKİR EFE

08.05.2018

15.30

102

TPD 218

REKLAMCILIK

BEKİR EFE

09.05.2018

14.00

102

TPD 214

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

BEKİR EFE

10.05.2018

14.00

102

 

ÖĞR. GÖR. BEKİR EFE

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018        

DÖNEMİ 

: BAHAR

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL GİYİM AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ / TEKSTİL TEKNOLOJİSİ - ÖRGÜN    

                                                             FİNAL  PROGRAMI

02/04/2018

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.     SINIF

 

 

 

TTT 116

Kimyasal Testler

Kuddis Büyükakıllı

02.05.2018

10.00

104

TTT 110

Terbiye Teknolojisi

Kuddis Büyükakıllı

02.05.2018

13.00

204

TTT 106

Yapay Lifler

Cenap Özgün

03.05.2018

10.00

201

TTT 114

Numune Kabulü ve Hazırlık

Cenap Özgün

03.05.2018

13.00

104

ATA 102

Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi

Gönül Pervaz

04.05.2018

10.00

201

TTT 112

Konfeksiyon Teknolojisi

Cenap Özgün

07.05.2018

10.00

104

YD 102

Yabancı Dil

Gamze Erol

07.05.2018

14.00

Z-2

TTT 102

Konfeksiyon Testleri

Kuddis Büyükakıllı

08.05.2018

10.00

104

TD 102

Türk Dili

Tekin Tan

08.05.2018

13.00

Z-2

TTT 104

İstatistik

Cenap Özgün

10.05.2018

10.00

104

TTT 118

Örme Teknolojisi

Cenap Özgün

10.05.2018

11.00

104

TTT 108

Yapay Lif Testleri

Cenap Özgün

11.05.2018

09.00

104

TTT 120

İplik Testleri

Cenap Özgün

11.05.2018

13.00

TEKS.LAB.

 

 

2.     SINIF

 

 

 

TTT 216

 

İş Sağlığı ve Güvenliği

 

Kuddis Büyükakıllı

02.05.2018

11.00

104

TTT 210

 

Boyutsal Değişim ve Görünüm Testleri

Kuddis Büyükakıllı

02.05.2018

14.00

104

TTT204

Halı Testleri

Cenap Özgün

03.05.2018

11.00

104

TTT202

Örme Kumaş, Havlu ve Çorap Testleri

Cenap Özgün

03.05.2018

14.00

104

TTT 218

İşletme Yönetimi

Bekir Efe

04.05.2018

11.00

104

TTT 208

 

Lif Testleri II

 

Cenap Özgün

 

07.05.2018

11.00

104

TTT 206

Tekstil İşletme Lab. Uygulamaları-II

 

Cenap Özgün

07.05.2018

14.00

104

TTT 214

 

Tekstil Bitim İşlemleri Testleri-II

 

Kuddis Büyükakıllı

08.05.2018

11.00

104

TTT 212

Renk Haslık Testleri II

 

Kuddis Büyükakıllı

08.05.2018

14.00

104

 

ÖĞR. GÖR. KUDDİS BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)


  • 2018-04-17 15:43:52
  • 801

Güncel Duyurular