2017-2018 Güz Dönemi Bütünleme Sınav Programı

++
slide background

Meü


EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BİLGİSAYAR TEKNOLOJILERİ BÖLÜMÜ

 

BÜTÜNLEME PROGRAMI

13.12.2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

I.SINIF

YD101

YABANCI DİL-I  A

M.ÖZCAN

08.01.2018

10.00

 Z-1

 

ENF 105

 

BİLGİSAYAR BECERİ VE UYGULAMALARI

ENTEGRE OFİS

EMEL YONTAR

08.01.2018

13.00

 103

TBT 101/

 

MATEMATİK/

MATEMATİK I 

ÖMER ÖZBİLEN

 

09.01.2018

13.00

103

TD 101

TÜRK DİLİ-I   A

TEKİN TAN

10.01.2018

13.00

Z-1

 

TBT103

PROG.TEMELLERİ A - B

EMİNE BİLİSTER

11.01.2018

13.00

103

 

AİT 101

A.İ.İ.T-I

GÖNÜL PERVAZ

11.01.2018

15.00

 Z-1

TBT103

PROG.TEMELLERI

ERAY MERT EKİN

12.01.2018

09.30

103

TBT 105

BİLGİSAYAR DONANIMI 

ERAY MERT EKİN

12.01.2018

10.30

103

TBT 107

YAZILIM KURULUMU VE YÖNETİMİ 

ERAY MERT EKİN

12.01.2018

11.00

103

 

 

 

 

 

 

II. SINIF

TBT 213

WEB EDİTÖRÜ

İSMAİL H. ESKİDEMİR

09.01.2018

09.00

Z-1

TBT 201

GÖRSEL PROGRAMLAMA-I

İSMAİL H.ESKİDEMİR

09.01.2018

10.00

Z-1

TBT 207

İNTERNET PROG.-I

 

İSMAİL HAKKI ESKİDEMİR

09.01.2018

11.00

Z-1

 

TBT 203

NESNE TABANLI PROGRAMLAMA

E. BİLİSTER

11.01.2018

14.00

103

 

 

TBT 211

SUNUCU İŞLETİM SİSTEMLERİ 

E. BİLİSTER

11.01.2018

14.30

103

 

TBT 205

VERİ TABANI 

ERAY MERT EKİN

12.01.2018

13.00

 103

TBT 209

AÇIK KAYNAK İŞLETİM SİSTEMİ

ERAY MERT EKİN

12.01.2018

14.00

 103

EMİNE BİLİSTER

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

: 2017/ 2018.

DÖNEMİ 

:GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

: BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI BÖLÜMÜ

 

BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

 

1.     SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

TBY 101

                 İŞLETME-I (A-B)

 

E. BAHAR

08.01.2018

10.00

 

Z-3

TBY 111

KLAVYE TEKNİK.(A-B-C-D))

E. BAHAR

08.01.2018

13.00

 

LAB-2

TBY 105

T.HUKUK (A-B)

 

C.TEZEL

  09.01.2018

10.00

 

Z-3

YD 101

YABANCI DİL-I (A-B)

 

MEHTAP ÖZCAN

09.01.2018

13.00

 

Z-3

TBY 113

PROTOKOL VE SOS.DAV.K.(A-B)

C. TEZEL

10.01.2018

10.00

 

Z-3

TD 101

TÜRK DİLİ-I (A-B)

 

TEKİN TAN

10.01.2018

13.00

 

Z-1

TBY109

YÖNETİCİ ASİST.(A-B)

H. İPEK

11.01.2018

10.00

 

Z-3

TBY 103

EKONOMİ-I (A-B)

B.EFE

11.012018

13.00

 

Z-3

AİT 101

ATATÜRK İLK. VE İNK. T.-l (A-B)

G. PERVAZ

11.01.2018

15.00

 

Z-1

TBY 107

TİCARİ MATEMATİK (A-B)

Ö.ÖZBİLEN

12.01.2018

10.00

 

Z-3

 

 

 

2. SINIF

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

TBY215

ARŞ.YÖNT.VE TEKN (A-B)

 

E. BAHAR

08.01.2018

11.00

Z-3

TBY 213

KALİTE YÖN. SİST. (A-B)

 

 

C.TEZEL

08.01.2018

14.00

Z-3

TBY 207

İŞ VE SOS. GÜV. HUK (A-B)

 

 

C.TEZEL

  09.01.2018

11.00

 

Z-3

TBY 205

ETKİLİ VE GÜZEL KONŞMA (A-B)

C.TEZEL

09.012018

14.00

Z-3

TBY 211

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN. (A-B)

C.TEZEL

10.01.2018

11.00

Z-3

TBY 229

MESLEK ETİĞİ (A-B)

C. TEZEL

10.01.2018

14.00

Z-3

TBY 201

BÜRO YÖNETİMİ ( A-B)

 

H. İPEK

11.01.2018

11.00

Z-3

TBY 227

BİLGİ VE İLETİŞİM T.(A-B-C-D)

H. İPEK

11.01.2018

14.00

Z-3

TBY 203

MUHASEBE (A-B)

 

N. SEZAL

12.01.2018

11.00

 

Z-3

TBY 209

MESLEKİ YABANCI DİL –I (A-B)

 

N. SEZAL

F. SARIATİLLA

12.01.2018

14.00

Z-3

 

Doç. Dr. Emel BAHAR

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017/ 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TASARIM BÖLÜMÜ MODA TASARIM PROGRAMI    

 

 BÜTÜNLEME  SINAV PROGRAMI

08/11/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

 Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TMT 113

DİKİŞ TEKNİKLERİ A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.01.2018

08.00

 Konf. Atöl.

TMT 113

DİKİŞ TEKNİKLERİ B

NESRİN GÜRASLAN

08.01.2018

08.00

 Konf. Atöl.

TMT 101

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ I A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.01.2018

09.00

203

TMT 101

TEMEL KALIP HAZIRLAMA TEKNİKLERİ I B

NESRİN GÜRASLAN

08.01.2018

09.00

201

TMT 105

KONFEKSİYON YARDIMCI MALZEMELERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.01.2018

11.00

203

TMT 103

KONFEKSİYON ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.01.2018

08.30

203

TMT 115

GİRİŞİMCİLİK

NESRİN GÜRASLAN

09.01.2018

10.30

201

TMT 107

TEMEL SANAT EĞİTİMİ

NESRİN GÜRASLAN

09.01.2018

11.30

201

YD101

YABANCI DİL I

MEHTAP ÖZCAN

09.01.2018

13.00

Z-3

TMT 109

Tekstil Teknolojisi I

CENAP ÖZGÜN

10.01.2018

10.00

201

TD101

TÜRK DİLİ I

TEKİN TAN

10.01.2018

13.00

Z-1

ATA101

ATATÜRK İLK. İNK.TARİHİ I

GÖNÜL PERVAZ

11.01.2018

15.00

Z-1

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TMT203

GİYSİ ÜRETİMİ I A

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.01.2018

10.00

Konf. Atöl.

TMT203

GİYSİ ÜRETİMİ I B

NESRİN GÜRASLAN

08.01.2018

10.00

Konf. Atöl.

TMT 211

BİLGİSAYAR DESTEKLİ KALIP HAZIRLAMA

CENAP ÖZGÜN

08.01.2018

10.30

204

TMT 201

GİYSİ TASARIMI I (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.01.2018

13.00

203

TMT 201

GİYSİ TASARIMI I (B)

NESRİN GÜRASLAN

08.01.2018

13.00

201

TMT209

SUNUM TEKNİKLERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

08.01.2018

14.00

203

TMT 207

MODA EĞİLİMLERİ

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.01.2018

09.30

203

TMT 215

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.01.2018

10.00

203

TMT 215

MODA FOTOĞRAFÇILIĞI (B)

NESRİN GÜRASLAN

09.01.2018

10.00

201

TMT 205

KONFEKSİYONDA KALİTE KONTROL

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.01.2018

11.00

203

TMT 217

NAKIŞTA FANTAZİ SÜSLEME TEKNİKLERİ (A)

YILDIZ ÇOPUROĞLU

09.01.2018

13.00

203

TMT 217

NAKIŞTA FANTAZİ SÜSLEME TEKNİKLERİ (B)

NESRİN GÜRASLAN

09.01.2018

13.00

201

Öğr. Gör. Yıldız ÇOPUROĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

MUHASEBE PROGRAMI    

 

BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

15/12/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

  1. SINIF

 

 

 

YD 101

YABANCI DİL – I    A - B

MEHTAP ÖZCAN

08.01.2018

10.00

Z-1

TMV 111

MESLEKİ MATEMATİK A - B

ÖMER ÖZBİLEN

08.01.2018

13.00

Z-1

TMV 101

TMV 101

GENEL MUHASEBE A

GENEL MUHASEBE B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

09.01.2018

09.01.2018

09.00

11.00

Z-1

Z-1

TMV 109

MİKRO EKONOMİ  A - B

BEKİR EFE

09.01.2018

16.00

Z-2

TD 101

TÜRK DİLİ I   A - B

TEKİN TAN

10.01.2018

13.00

Z-1

AİT 101

A.İ.İ.T. – I   A - B

YAFES ERDOĞAN

10.01.2018

15.00

Z-1

TMV 113

TEMEL HUKUK    A - B

ŞULE GÜNGÖR

11.01.2018

09.00

Z-1

ENF 117

ENF 117

BİLGİSAYAR BECERİ VE U. A

BİLGİSAYAR BECERİ VE U. B

NECDET SEZAL

11.01.2018

11.01.2018

10.00

11.00

LAB 2

LAB 2

TMV 105

GENEL İŞLETME   A - B

EMEL YONTAR

11.01.2018

13.00

Z-1

 

 

  1. SINIF

 

 

 

TMV 231

TMV 231

ŞİRKETLER MUHASEBESİ A

ŞİRKETLER MUHASEBESİ B

FULYA ÖZKAN BAKMAY

FULYA ÖZKAN BAKMAY

08.01.2018

08.01.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 227

İŞ VE SOS GÜV. HUKUKU A-B

CELAL TEZEL

 08.01.2018

 16.00

Z-1

TMV 229

TMV 229

MALİYET MUHASEBESİ B

MALİYET MUHASEBESİ A

FULYA ÖZKAN BAKMAY

FULYA ÖZKAN BAKMAY

09.01.2018

09.01.2018

13.00

14.00

105

105

TMV 239

TMV 239

VERGİ HUKUKU A

VERGİ HUKUKU B

CENK KIRITOĞLU

CENK KIRITOĞLU

10.01.2018

10.01.2018

10.00

11.00

105

105

TMV 233

İNŞAAT MUHASEBESİ A - B

CENK KIRITOĞLU

10.01.2018

14.00

105

TMV 237

MESLEK ETİĞİ A  - B

ŞULE GÜNGÖR

11.01.2018

10.00

105

TMV 235

FİNANSAL YÖNETİM A - B

BURCU AKDAĞLI

BURCU AKDAĞLI

11.01.2018

11.01.2018

14.00

15.00

105

105

TMV 201

PAKET PROGRAMLAR I A - B

ŞULE GÜNGÖR

12.01.2018

11.00

105

Öğr. Gör. Cenk KIRITOĞLU

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017 / 2018

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

:  PAZARLAMA PROGRAMI    

 

BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI

15/12/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1. SINIF

 

 

 

TPD 109

PAZARLAMA İLKELERİ I.

E.BEZEK

08.01.2018

10.00

Z-2

TPD 103

MATEMATİK

Ö.ÖZBİLEN

08.01.2018

13.00

Z-2

TPD 101

İŞLETME YÖNETİMİ I.

E.YONTAR

08.01.2018

15.00

Z-2

YD 101

YABANCI DİL I.

M. ÖZCAN

09.01.2018

13.00

Z-3

TPD 113

MUHASEBE

C.KIRITOĞLU

09.01.2018

14.00

Z-2

TD 101

TÜRK DİLİ I.

T.TAN

10.01.2018

13.00

Z-1

TPD 107

TEMEL HUKUK

B.EFE

11.01.2018

10.00

Z-2

TPD 111

KALİTE YÖNETİMİ SİS.

C.TEZEL

11.01.2018

13.00

Z-2

AİT 101

ATATÜRK İLKELERİ VE INKILAP TARİHİ I.

G.PERVAZ

11.01.2018

15.00

Z-1

TPD 105

EKONOMİ

B.EFE

12.01.2018

13.00

Z-2

 

 

 

 

 

 

 

 

2. SINIF

 

 

 

TPD 211

MARKA YÖNETİMİ

E.BEZEK

08.01.2018

11.00

102

TPD 209

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖN.

B.EFE

08.01.2018

14.00

102

TPD 203

SATIŞ YÖNETİMİ

E.BEZEK

09.01.2018

11.00

102

TPD 213

ELEKTRONİK PAZARLAMA

E.BEZEK

10.01.2018

11.00

102

TPD 201

PAZARLAMADA İLETİŞİM TEKNİKLRİ

E.BEZEK

10.01.2018

14.00

102

TPD 207

PAZARLAMA ARAŞTIRMASI

E.YONTAR

11.01.2018

09.00

102

TPD 215

HİZMET PAZARLAMASI

H.İPEK

11.01.2018

11.00

102

TPD 205

GLOBAL PAZARLAMA

B.EFE

11.01.2018

14.00

102

TPD 217

MESLEK ETİĞİ

K. BÜYÜKAKILLI

12.01.2018

14.00

102

 

ÖĞR. GÖR. BEKİR EFE

Bölüm Başkanı

(İmza)



EĞİTİM / ÖĞRETİM YILI

:  2017  / 2018           

DÖNEMİ 

: GÜZ

BÖLÜMÜ / PROGRAMI

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI    

 

BÜTÜNLEME   SINAV PROGRAMI

29/11/2017

Ders Kodu

Ders Adı

Dersi Yürüten Öğretim Elemanı

Tarih

Saat

Sınav Salonları

 

 

1.   SINIF

 

 

 

TTT 111

Dokuma Teknolojisi

CENAP ÖZGÜN

08.01.2018

09.00

104

TTT 107

Doğal Lifler

CENAP ÖZGÜN

08.01.2018

11.00

104

ENF 105

Bilgisayar Beceri Uygulamaları

EMEL YONTAR

08.01.2018

13.00

103

TTT 109

İplik Teknolojisi

CENAP ÖZGÜN

08.01.2018

14.00

104

YD101

YABANCI DİL I

MEHTAP ÖZCAN

09.01.2018

13.00

Z-3

TTT 117

İletişim

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

10.01.2018

10.00

104

TTT 103

Kimya

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

10.01.2018

11.00

104

TD101

TÜRK DİLİ I

TEKİN TAN

10.01.2018

13.00

Z-1

TTT 101

MESLEK MATEMATİĞİ

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

11.01.2018

10.00

104

TTT 105

Fizik

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

11.01.2018

11.00

104

ATA101

ATA. İLK. İNK. TARİH I

GÖNÜL PERVAZ

11.01.2018

15.00

Z-1

TGT 113

GİRİŞİMCİLİK

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

12.01.2018

11.00

104

 

 

 

 

 

 

 

 

2.   SINIF

 

 

 

TTT 201

LIF TESTLERI I

CENAP ÖZGÜN

08.01.2018

10.00

104

TTT 205

KUMAŞ YAPI TESTLERI

CENAP ÖZGÜN

08.01.2018

13.00

Tekstil Laboratuvarı

TTT 213

TEKSTIL BITIM İŞLEMLERI TESTLERI-I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

09.01.2018

14.00

104

TTT 207

KUM. DAYANIMI VE BONCUKLANMA TEST.

CENAP ÖZGÜN

09.01.2018

15.00

104

TTT 217

MESLEKI YABANCI DIL

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

09.01.2018

16.00

104

TTT 203

TEKSTIL İŞLETME LAB. UYGULAMALARI I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

10.01.2018

14.00

104

TTT 209

RENK HASLIK TESTLERI I

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

10.01.2018

15.00

104

TTT 211

PROJE TEKNIKLERI

CENAP ÖZGÜN

11.01.2018

13.00

104

TTT 219

Kalite Yönetim Sistemi

KUDDİS BÜYÜKAKILLI

12.01.2018

13.00

104

TTT 215

ÇEVRE KORUMA

CENAP ÖZGÜN

12.01.2018

14.00

104

Öğr. Gör.Kuddis BÜYÜKAKILLI

Bölüm Başkanı

(İmza)


  • 2017-12-29 12:42:36
  • 933

Güncel Duyurular