Hasta İşlemleri ve Kabul Elemanı Sertifikasyon Programı (tıbbi Sekreterlik)

++
slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü

slide background

Meü


Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen  ‘Hasta Kabul ve Kayıt İşlemleri’ sertifika eğitimi sona erdi. 16 Haziran Cuma günü, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen programda, eğitimde başarılı olan katılımcılara sertifikaları verildi.

Sertifika teslim töreni; Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ali Havare, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu müdür yardımcıları; Öğr. Gör. Hatice Çil ile Öğr. Gör. Emrah Yıldız,  Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Nihat Doğan ve sertifika almaya hak kazanan öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve düzenlenen eğitim programları hakkında bilgi veren Prof. Dr. Havare; “Bireysel veya grup halinde eğitim başvuruları olduğunda öğretim elemanlarımızla istişareler gerçekleştiriyoruz. Uygun şartlar oluştukça bu eğitimleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz” şeklinde konuşarak sertifika almaya hak kazanan öğrencileri ve eğitimi gerçekleştiren öğretim görevlilerini tebrik etti.

Prof. Dr. Havare konuşmasının ardından, sertifika programının eğitimini gerçekleştiren Öğr. Gör. Hatice Çil’e teşekkür belgesini verdi. 

60 saat süren eğitim programı sonrasında sertifika almaya hak kazanan katılımcılara sertifikaları; Prof. Dr. Ali Havare, Öğr. Gör. Hatice Çil, Öğr. Gör. Nihat Doğan,  Öğr. Gör. Emrah Yıldız tarafından verildi.

 

Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü


  • 2017-07-06 13:58:31
  • 966

Güncel Haberler