Eğitim Fakültesi

Eğitim Fakültesi

 

 

 

 

 

2014-2015 Eğitim-Öğretim döneminde mezun olacak öğrencilerimizin dikkatine!

30 Haziran 2015 tarihinde yapılacak mezuniyet töreninde giyilecek
kep ve cüppeler 15 Haziran 2015 Pazartesi günü saat 09.00’da itibaren Eğitim Fakültesi A Blok Seminer Odasında dağıtılacaktır.

(Cüppe ve kepler öğrencilere 30 TL karşılığında geçici olarak verilecek olup, geri iadesinde 20 TL'si öğrenciye iade edilecek, kalan 10TL'si yeni cüppe ve kep yapımı, törende öğrencilere verilen bayrak ve flama alımı harcamalarında kullanılacaktır.)


 

 

PEDAGOJİK FORMASYON

Pedagojik Formasyon tek ders sınavı 25 Haziran Perşembe 10:00'da  yapılacaktır. Sınava girecek öğrencilerin dekanlığa dilekçe ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Sınav, ilgili öğretim üyesinin ofisinde yapılacaktır.

 

Ped. Formasyon Matematik Öğretmenliği Grubu Özel Öğretim Yöntemleri tek ders sınavı 29 Haziran Pazartesi saat: 10:00'a alınmıştır. İlgililere duyurulur.


 

Yaz Dönemi Pedagojik Formasyon Sertifika Programı Öğrencilerinden Mezun Olanlar Sertifikalarını Eğitim Fakültesinden Alabilirler. 


Lisans Programındaki Öğretmen Uygulamalarında Görev alacak Okul İdarecileri ve Öğretmenlerin Dikkatine: Beyanlar ile ilgili dökümanlara yandaki haberler bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.  

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü'nün Erasmus Denklik Kataloğu için tıklayınız...